reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Póki co udaje mi się ściągać dużo mleka,czekam aż piersi się same napełnią. Byliśmy na ważeniu. 250g/tydz. Ładnie,biorąc moją chorobę pod uwagę chociaż ostatnie 2 dni już MM.Położna uwierzyć nie mogła,że trafiłam na takiego pacana lekarza..pow,że jest milion bezpiecznych leków przy których można karmić,no ale cóż... tabletki działają 1000% i praktycznie jestem cały dzień na nogach. Teraz niech tylko Szymcio wyzdrowieje. Małemu wczoraj podaliśmy troszkę większy czopek (może 1/3) i zrobił kupkę. Mam nadzieję,że to go ruszyło i już będzie się wypróżniał normalnie.
U Nas Szymcio szybko zaczął chodzić,no ale nocnikowi póki co mówi wielkie NIEE.. no i niech tak zostanie,zmuszać go nie będę.
MlodaM - jest jeszcze więcej ciążówek( w sumie wszystkich nawet nie pamiętam :eek:) wiem,że Biedroneczka i Devi też są w ciąży :tak::tak: zaglądaj do Nas częściej!
U Nas identycznie przechodzi ząbkowanie + jeszcze złapał wirusa w żłobku. Zapłaciliśmy już 500 e (2 i pół tyg) z czego w żłobku był 5 dni... płakać się chce :-:)-:)-(
Pozdrowienia Babeczki!
Karolaola -daj znać czy dziewczynka się potwierdzi ;-)
 
reklama
hej Młodam ciesze sie ze dajecie rade i ze wlasny kat zaczynacie budowac;-) Olusia pewno piekna i duza dziewczyna juz;-)
Taycia widzisz jak dobrze sie ulozylo...;-)
Karola P wspólczuje ale facetom po prostu alko zalewa mozg niestety ;/
a my od weekendu dzialamy ostro, kupujemy od naszych frend dzialke ktora maja przy moich tesciach i bedziemy sie dobudowywac do tesciow, bedzie ciasne ale wlasne jak dobrze pojdzie i nie bedzie komplikacji to wylejemy fundament i plyte w przyszlym roku i powoli bedziemy dziergac, wyjdzie taniej nawet jesli bysmy mieli sie budowac na naszej dzialce z innym projektem, bo przy niej nie ma gdzie pociagnac szamba pradu wody wszystko cza samemu i kupa kasy w kieszeni a tu przy ulicy wszystko jest wiec prosze o 3 manie kciukow:-)
 
mlodam witaj! super, nie ma to jak na swoim! Zaglądaj częściej!
karolap Wy od razu z grubej rury- nakładka na sedes- super;-)!
taycia 500e za 2,5 tygodnia?:szok: Cieszę się, że lekarstwa działają. Raz dwa i będziesz mogła znów karmić ...

sagaa
pewnie każdy grosz się liczy, a najważniejsze, że będziecie mieli swoje z osobnym wejściem!

A więc niezaprzeczalnie będzie córcia. Tak ładnie udało się uchwycić, że nic tam nie dynda między nóziami, że nie mam wątpliwości! Ale najbardziej mnie cieszy, że rośnie wzorowo. Nawet wszystkie paluszki u rąk dała sobie policzyć. Robiła kosi kosi i wkładała rączkę do buzi. Kurcze aż mi się Igorek przypomniał. Małe cuda:-)! Jestem mega szczęśliwa z pomyślnej wizyty oby teraz druga połowa przebiegła tak dobrze!
 
Hej Dziewczyny...
Saga, gratuluje pierwszych króczków Wiktorkowi.
Nadzieja, hej.
Taycia, Mama u nas też tak jest. Nasze maluchy pokazują swoje charakterki.
Taycia, słodziaczki i przystojniaczki.
Karolaola, gratuluje drugiej ciąży.

Nie dałam rady wszystkich postów zapamiętać - przepraszam...

 

Kasia, rośnie jak na drożdżach. Dużo mówi, ma 5 ząbków i

nie mogę Jej czasami dogonić
 
karolaola jak bylismy kupic nocnik to wyszlismy z nakladka boo nie bylo akurat tego co mi sie podobal.. wiec najpierw byla nakladka, potem nocnik hehe

a ja juz sama mazpojechal w nocy z niedzieli na poniedzialek, a mama dzis rano.. no i znow mi sie smutno zrobilo...
 
Cześć dziewczyny!

Karolaola gratuluję dziewczynki! U mnie dla odmiany drugi synek :-) A termin mam około 10 lutego.

Sagaa wreszcie dobre wiadomości, trzymam kciuki mocno!!!!

Taycia super, że leki działają, to najważniejsze :-) A koszty żłobkowo-lekowe macie strasznie wysokie :szok:

Mówicie, że trzydniówka tylko raz?...możliwe, ale ten drugi raz niczym się nie różnił od pierwszego poza tym, że go na 3 dzień nie wysypało i to raczej nie zęby, bo nigdy tak nie reagował na ząbkowanie, poza tym nowych brak...
Za to od wczoraj jesteśmy oboje porządnie przeziębieni...wrrrr....sezon się zaczyna. Ale za to po tygodniu brania leków z moim brzuchem wszystko wróciło do normy - znaczy nic nie boli :-)

Devi i Biedroneczka też w ciąży??!!! Super!!! Cieszę się bardzo i gratuluję!

Mlodam a na kiedy planujecie przeprowadzkę? Niech się plany ze spokojem realizują :)

Karolap trochę wiem, co czujesz, ale tylko trochę, bo jak mój M. wyjeżdża w delegację na jedną noc to ja już nie wiem gdzie się w domu podziać...a Ty nie masz go dużo częściej.
 
Tonya, a znasz już płeć malucha?Co do trzydniówki, to teraz Arturek miał jakiegoś wirusa po prostu. Przy 3-dniówce zawsze jest wysypka, no i przechodzi się raz.No i zdrówka dla Was. U nas też Wiki chora, w ciągu 2 tyg. ma II raz zapalenie ucha :-/
 
Karolaola - ogromnie gratulacje! niech córeczka pięknie rośnie ( i super,że udało się Wam mieć parkę) ... :tak:

U mnie już miesiąc minął od porodu,a Mikuś miał termin na 28 października. Dzisiaj pojechaliśmy do lekarza znowu,bo Szymcio strasznie kaszle i ma gorączkę no i przepisali mu antybiotyk. Mikusiowi natomiast wykryli lekkie szmery w serduszku i będziemy jechali do szpitala ( zapewne za kilka tyg) na ekg serduszka... podobno zastawka blokuje się do 2 roku życia,ale oni wolą go monitorować,bo jednak jest wcześniakiem.
I ZROBIŁ KUPĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! chwala czopkom glicerynowym . Pierwsza była biedna,ale druga to prawie wychodziła z pampucha.
Sciagam mleko 3 razy w ciagu doby i wczoraj ściągnęłam 100 ml ,a dzisiaj tylko 40 ml... oby mi pokarm nie zniknął :-(
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Dziś byłam już na małych zakupach- z Igorkiem było podobnie od razu po USG szłam na zakupy- ale różowe ciuszki do mnie nie przemawiają na razie:no:

Tonya super, Arturek będzie miał braciszka- też bym się nie pogniewała gdyby u mnie był chłopak- najważniejsze, że zdrowy! A co dostałaś na bóle brzucha?

taycia
jak kolka? Czyli Szymek nie chodzi do żłobka. Dość długo go trzyma, ale antybiotyk może go w końcu wyleczy.

Dziewczyny jak wygląda jadłospis Waszych maluchów?
 
Do góry