• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

devi,shadow-fajnie,że poruszyłyście temat wyjazdów z GROUPONA bo właśnie się ostatnio zastanawiałam z mężulkiem czy to nie jest jakaś ściema,może też skorzystamy ale dopierow w następnym roku teraz mam zakazane jakiekolwiek podróże :-(
Ja się chętnie zamienie z wanny na prysznic:-Dprzynajmniej do rozwiążania od ponad 2 mies.mam zakaz kąpieli w wannie i muszę brać szybki prysznic i ciągle mi zimno a w kabince byłoby miło i cieplutko:tak:
Anulek-normalnie jesieniówa za oknem -fuj!!!!!!!!!
szuszu-też się zastanawiam co tam u Monili i Kasicy
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry