• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Chcę długą, taką w stylu "greckim", mam nadzieję, że wiecie o co chodzi, bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć:-) Zwiewna, delikatna, najlepiej kremowa:-)

Fakt, że śliczne są te suknie. Ja wybierając własną zmieniałam styl chyba 3 razy...początkowo chciałam jakąs skromną, prostą itp... w miarę chodzenia po sklepach zmieniło sie to do nietypowej princeski :-) Goście i mój "Młody" byli zachwyceni :szok:
 
reklama
Ta I mi się nawet podoba
 

Załączniki

  • empiresuknie1.jpg
    empiresuknie1.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 46
hejka, ale paskudna pogada dziś u nas :(

a mi się tak marzy wypad nad morze, trochę słoneczka... ech

Malutka kopie jak mały piłkarz, wierci się baaardzo :)

test na glukozę wypadł ok
zdrówka dla chorowitek
 
hmmm...ale się klimat slubny zrobił :-)
aż sie rozmarzyłam i wróciłam wspomnieniami do swojego pięknego dnia... Szkoda, że taka chwila spotyka Nas tylko raz w życiu.
szuszu888 to Ty będziesz miała tylko cywilny?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry