• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
To i ja życzę Wam aby terminy jak najbardziej się pokrywały.
Córcia urodziła się 29 lipca,więc wolę aby Synuś przyszedł później na świat;-)
Wycieczka do Egiptu...super prezent,ale i moja kieszeń na to nie stać :-D
Jednak obmyśliłam coś podobnego.Chcielibyśmy jechac w czerwcu nad morze-M troche oporny,bo kasa,bo jeszcze urodzę :szok:...i tak sobie kombinuję,że zarezerwuję-wpłacę zaliczkę i ...to będzie prezent,a reszte nich sam pokryje :tak:
 
slub 1.jpg
Karola nie dostane rachunku wyslali fakcem wydruk rmua ale bez pospisu i pieczatki wiec dlatego oryginal musze dostarczyc...

aha u mnie widocznie musialo byc wszystko oki skoro do tej pory nic nie przyszlo- dobrze mysle nie?

co do prezentu na rocznice slubu to w zeszlym roku bylismy na extra obiadku
aw tym hmmm rocznice mamy 5.09 a na 25.08 mam termin porodu - chyba to bedzie moj prezent

slub.jpg

troche mi porozrzucalo ale widze ze udalo sie wkleic - moje zdjecia ze slubu :-)
 
ale produkcja:)

szuszu a ja myślałam ,że Ty jesteś po ślubie:) Ta 1 lejąca sukienka mi się podoba, już nie pamiętam jakiej to firmy było....
I gratuluję oczywiście:)

Oli widzę,że humor dopisuje...szukasz guza,hehe...

mój małż też nieromantyczny:( i baaaardzo praktyczny więc ostatnio na urodziny dostał bon upominkowy do Castoramy:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry