Karolinkaz
Ten dzień już niedługo!:)
Hm.. A koło Opola 20 stopni a słońca brak
Ale dobrze, nie uduszę się w autobusie;-D
Może do później Laleczki;-)
Ale dobrze, nie uduszę się w autobusie;-DMoże do później Laleczki;-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ale dobrze, nie uduszę się w autobusie;-DPomyśl o biednych slonicach co to 20 m-cy chodzą w ciązyno Bishopka mam tak samo jak widze ze juz w 30 tyg jestem i moge juz za 8 urodzic ciesze sie niezmiernie wychodze z zalozenia ze ciaza jets fajna ale zdecydownanie za dluga;P
ile to maja czasu na przygotowanie "wyprawki" :-)
My w promocji zalaliśmy sąsiadkę, już chyba 3 raz w ciągu 2 lat
i teraz oczywiście dojść z administracją budynku do ładu to się nie da, a było to tak... jakieś 4 tyg temu przyszli wysokiej klasy fachowcy wymienic wodomierze na zlecenie spółdzielni, 3 razy odkręcali i zakręcali i w końcu się udało tzn tak nie do końca bo jakoś nie miałam do nich zaufania i włożyłam tam pod te rurki ręcznika papierowego żeby zobaczyć czy nie cieknie(wodomierz mamy na poziomie podłogi, więc wyobraźcie sobie jaką pozycje muszę przyjąć żeby tam cokolwiek włożyć
) no i parę razy na początku sprawdziliśmy i było wilgotno, ale nie mokro, więc stwierdziliśmy że będzie ok( w końcu ostatecznie może Panowie wiedzą co robią) i sie o tym zapomniało, no i parę dni temu przyszła sąsiadka, ze sufit zalany(znaczy plama 10 x 5 cm) no to my pędem do papierka a on biedny cały przemoczonyNie zgadzam sie z teza ze raz w życiu sie ślub bierze hihi ja niedluge będe planować drugi - tym razem kościelny.
no w sumie masz racje, ale w przypadku kościelnego to już raczej raz...no chyba, że jest ktoś wdowcem/wdową