Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

ja tam mogę pić wszystko hehehe a warczeć praktycznie nie warczę bo mam dobrą czujkę.. na palcach jednej ręki zliczyć ile razy zawiodła.. aczkolwiek normalnie to piwoszem jestem i winko też lubię a i głowę mam mocną.. jeszcze w grudniu niestety się dobrze bawiłam.. bo a to Norwegia.. a to parapetówka koleżanki.. a to pracowa wigilia.. a to targi pracowe.. dopiero 20 grudnia wyszło, żem już nie w pojedynkę![]()
ja jestem piwoszem dopóki nie powącham jak pachnie mój dziad po tym trunku.. feee... tęsknota mi cała przechodzi hhehehe