• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Masakra, mi już teraz się ciężko wycierać a co dopiero za 2 - 3 miesiące. Chyba będę krzyczeć z łazienki: kochanie proszę mnie wytrzeć;-)
 
Marcelinaa, to do mnie?:-D Wczoraj chyba (jak się z szuszu licytowałam na obwody:-D) się mierzyłam i było 110-112, czyli już z 20 też na + (bo nie oszukujmy się talii osy po porodzie nie uzyskałam w te 4-5 miesięcy:-D)

edit. a wieczorem to 120 dobije pewnie lekko :-D
 
Marcelina podbijam - 128 cm w pasie :) gole sie na oslep, stop nie widze a jak juz zobacze to wcale mi nie lepiej - koszmarrrr :-D:-D:-D:-D ale co tam podobno wod mam duzo i dlatego taki wielki (tego bede sie trzymac :-D)
 
chyba się muszę jutro zmierzyć:)

Znowu alkoholowe klimaty wróciły... Ja to też z tych co lubią:) oj jaką mam ochotę na whisky z colą i ten lekki szum w głowie........
 
Pierwsza \o/ Witam Kochane;-)
Miałam paskudny sen. Pierwszy raz taki w ciąży. Urodziłam 3 miesiące przed terminem tego mojego 800 gramowego bejbika i nawet nie mogłam go zobaczyć. Jakaś baba prowadząca salon urody "Paw" z blond irokezem na głwie informowała mnie tylko jaki jest stan młodego. Obudziłam sie zlana potem. Nie chcę wiecej takich snów:no2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry