• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ja również nie miałam.
Boli mnie prawa część 'tyłka' :wściekła/y: przy wstawaniu, przy chodzeniu też... czy któraś też ma/ miała tą miłą przypadłość ciążową?
Z pierwszą córką miałam to samo z tym że pod sam koniec ciąży...
Zastanawiam się czy można jakoś z tym "walczyć " :-)
 
reklama
Witajcie!!:-)
Nie było mnie spoooro czasu, a to wszystko przez awarię kompa;/ do tego remont i komp dalej leży zepsuty, a siedzę na pożyczonym laptopie.
Kurcze bez Was mi tak jakoś nieswojo:szok: i nie mam od kogo czerpać cennych porad i wskazówek, na szczęście odpowiednie wątki zakupowe przeczytane, bo czas ucieka a zakupy czekają...
W tym wątku w ogóle Was nie nadrobiłam, bo nie mam szans, ale wierzę, że u Was tak jak u mnie wszystko w jak najlepszym porządku. Maluch rośnie i już nie mogę się go doczekać.
No i już pierwsze sierpniowe dzieciątko mamy CUDNIE- KASICA GRATULACJE!!

POZDRAWIAMY WAS KOCHANE MAMUŚKI!!:-)
 
Ja również nie miałam.
Boli mnie prawa część 'tyłka' :wściekła/y: przy wstawaniu, przy chodzeniu też... czy któraś też ma/ miała tą miłą przypadłość ciążową?
Z pierwszą córką miałam to samo z tym że pod sam koniec ciąży...
Zastanawiam się czy można jakoś z tym "walczyć " :-)

prawa część mnie też boli - rwie- podczas chodzenia :)
 
rybkaaa ja tak mialam swego czasu, strasznie mnie bolał półdupek własnie prawy, ledwo chodziłam,a wstawac było najciężej, gin mnie nastraszyl ze to moze trwac do konca ciąży, ale przez tydzien czasu chodzilam spacerem do roboty i z spowrotem i przeszlo! nie wiem jakim cudem ale jakos to rochodzilam :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry