• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
ja też heheh ale wszyscy (rodzina i przyjeciele) już na mnie naciskaja i Pindzia wcale im się nie podoba.. babcie narzekają, że nie mogą myśleć o swojej wnusi po imieniu, a znajomi co spotkanie- jakie będzie miała w końcu imię?! A ja mówie, no jak to jakie- Pindzia. "Ty weź nas nie denerwuj tylko gadaj !!" i tak w koło macieju :dry:
 
mnie też już wszyscy męczą, a mój twierdzi,że mamy czas....:wściekła/y:

ehh nic nie mów.. męża moja skromna osoba też denerwuje, bo on nie widzi problemu- tylko ja cały czas wymyślam.. a z kolei gdyby to mój mąż był oponentem jak Twój, to bym go chyba ze skóry oberwała hehehe wczoraj se wymyślił- że Lena mu się podoba ( już nagle nie na M hehe) ale Lenów tak samo dużo jak Majów i weź...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry