Witam sie po dniu z przebojami :-)
Synuś moj skręcił rekę wieć sporo czasu spędzilam wczoraj na izbie przyjęć naszego szpitala i dobrze, że dyżur miała koleżanka, bo lekarz

facet, który powinien modlic już się o lekką śmierć taki chamowaty,że hej. Co chwila wychodził i mówił, że musi odpocząć, a ludzi jak nas....ał

Jak zwykle znajomości pomogły, że nie kwitłam tam pół nocy, dla cięzarnych tez zero przywilejów.
Co do terminu to chyba jestem tuż za
Laną, według miesiączki na 8 sierpnia, a według usg na 31 lipca :-) z jednej strony wolałabym urodzic po 15 sierpnia (dodatkowe 4 tygodnie

) z drugiej zaś, jak patrzę na wózek, ubranka itp. to chciałabym już.
U mnie truskawki wczoraj po 13 zł

ale kupiłam i pozarłam

jutro będą pewnie tańsze, rano jadę do szkoły młodego to sobie kupię kolejny koszyk.