reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

sagaa31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Listopad 2010
Postów
1 841
Witam, może ktoś tak jak ja ma termin na sierpień 2011:)???:-)




2nn3vfxm7571zx3r.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj mam nadzieję. że dołącze do Ciebie
ale to okaże się dopiero 2 grudnia, będe wtedy testowa:)
staram się z mężem o drugiego dzidziusia już dwa miesiące ale teraz wydaję mi się że nam się udało:)
 
Również życzę wszystkiego co najlepsze... jakbyście miały jakieś pytania to wpadajcie na sierpień2010:))) odpowiemy i doradzimy!!!:)

Mamuśka sierpniowa 2010:p
 
2 grudnia to ja juz bede 100 % pewna bo cisne do lekarza:):) heh ale 4 pozytywne testy plus beta hcg wiec wierze na 99,9 ze będzie dobrze:) my staramy sie z mężem od wrzesnia i udało się nam ale niestety biochemiczna ciąża...:(no jeden cykl przerwy i proszę niespodzianka:):D:D:D Życzę Madziu by się Wam udało!!!!:)3 mam kciuki i czekam na info:]





2nn3vfxm7571zx3r.png
 
Ostatnia edycja:
Strasznie mnie kusi aby zrobić test wcześniej ale to bez sensu...
Czasami sobie myślę że to może za wcześnie na drugą dzidzie ale co tam damy sobie rade:tak:
Aż 4 testy... to na pewno będzie dobrze. do 2 grudnia nie daleko, na
pewno już usłyszysz pięknie bijące serduszko:-)
 
Nom właśnie się zastanawiam czy będzie już bilo jak wyczytałam powinno bo zaczyna 21 dni od zapłodnienia a 2 grudnia będzie około 25.....Nom msz racje za wcześnie nie ma sensnu strata pieniędzy, choć ja zrobiłam w piatek(19.11), a miałam zrobić w poniedziałek(23), ale moje samopoczucie nie dawało mi spokoju nom i w sumie nie wiem dokładnie w jaki dzień miałam dostać okres bo troszke mi sie poprzesuwało wszystko;/ A 4 testy bo nie wierzyłam no i chcialam zobaczyc mocniejsza kreseczkę bo po 2 pierwszych była bardzo słaba, a że miałam we wrześniu podobnie i trochę siedze w temacie ciąża to ucieszyłam się ze jest ciemniejsza i beta wzrasta:):):)
 
reklama
Witam :) Rowniez pragne sie pochwalic ze 2 dni temu na tesciku zobaczylam 2kreseczki :) !!!! Juz kiedys tu bylam, ale szybko odeszlam :( mialam byc lutowa mamusia, a jednak czar prysnal w 11tyg. ! Teraz mam wielka nadzieje ze zostane tu z Wami do konca :) a nawet dluzej !!! :) Prosze o trzymanie kciukow ! Ja rozniez za Was bede trzymala :) !!!! :tak:
 
Do góry