reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
ja za jakies 2 dni bede testować, okres ma byc jutro a ja nie mam obajwów jak nigdy moze sie udalo:)
powodzenia dla wszystkich i dwoch kresek życze a zafasolkowane dbajcie o siebie mam nadzieje niedlugo pojawic sie tu z pozytywnym winikiem
 
Ja zrobilam test 3dni przed @ i wyszly 2krechy:) ale za pierwszym razem robilam w dniu @ i ledwo ledwo było widać. Takze to różnie, myśle ze dużo też zależy od rodzaju testu. Za pierwszym razem robiłam pyłkowy- on nie jest zbyt czuły na HCG . Proponuje strumienowy test ciążowy ! Jest chyba najczulszy! POWODZENIA !!!!
 
jak już nas dużo:-) mam nadzieję, że z wami tu zostanę do sierpnia 2010
a powiedzcie mi dziewczyny kiedy mogę zrobić test z krwi żeby mi pokazało czy jestem czy nie?
 
reklama
Powodzenia dziewczyny! najgorsze będą ostatnie miesiące w upale ale dacie radę! Oby Was duuużo było i żebyście się zgrały na forum, bo fajnie jest się komu wyżalić i pochwalić! Pozdrawiam- Mama Lulka sierpień`10
 
Do góry