reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej mamuśki!
A ja czuję się dobrze. Czułabym się bardzo dobrze gdyby pogoda sprzyjała przebywaniu na Świerzym powietrzu. 10minutowy (dłużej na tej zimnicy nie wytrzymuje)spacer z psem wcale nie pomaga. Czuje się niedotleniona...
Doskonale pomaga delikatna gimnastyka :) Polecam.
 
reklama
witajcie wieczorkiem

ale mam czytania ....:)
mąż przyjechał wiec musiałam spędzic z nim kilka chwil ;)

u nas koniec ferii zaczynają sie obowiązki.... juz mi sie nie chce ;/
znowu ranne wstawanie...lekcje.... obiadki ...:szok::szok::szok::szok:

lece zjeść i do łóżeczka wskoczyć zeby poczytać :)
 
Witam wieczornie po weekendowej nieobecności :-)

Prosiłyście mnie o relację z użytkowania z poduszki-kojca, więc jak tylko kurier mi ją dostarczył w piątek od razu była przetestowana, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne jak i piątkowa i sobotnia noc w jej "objęciach" ;-) Jak nie potrafiłam sobie znaleźć miejsca w nocy i było mi niewygodnie to teraz, biorę mojego rogala i od razu mogę odpływać w sen. Naprawdę godny polecenia.

przeczytałam, że rybkaaa3 zaobserwowała, że jak na razie szykują nam się sami chłopcy. Mi lekarz powiedział na USG genetycznym w 12tygodniu i 5 dniu ciąży, że na 60-70% będę miała dziewczynkę. W piątek szykuje mi się kolejna wizyta tym razem u mojego lekarza prowadzącego i ciekawa jestem co on mi powie. Nieźle bym się uśmiała, jak by mi powiedział, że będzie chłopiec, bo już nie wiedziałabym który ma racje ;-) Ale najważniejsze, żeby zdrowa dzidzia mi się urodziła jak i nam wszystkim :-)
 
witajcie dziewczyny, mam prośbę o pomoc w wypełnieniu ankiety dla mojej koleżanki, która pisze magisterkę, ankieta jest dla kobiet w ciąży, oto link:>>klik>>ankieta
z góry dzięki za pomoc,
rzadko tu zaglądam do Was, bo dużo pracuję i mam małą córeczkę, która pochłania cały wolny czas,
w sierpniu pojawi się Nr 2 (mam nadzieję, że też dziewczynka, ale zobaczymy, jak każdej mamie-najważniejsze, by było zdrowe maleństwo...)
pozdrawiam i trzymam kciuki za Was i Wasze maluszki ;-)
miłych snów
 
Witam :-)

Już pewnie większość śpi, ja spałam od 20 do 24. :-) Ciekawe co ja będę robić w nocy ?!
Zaraz sobie coś zjem :-) poczytam trochę

Petunia tak mi wpadło w oko, że sami chłopcy :-) ale powoli dziewczynki już się pojawiają. Ja jeszcze nie wiem co się u mnie kryje :-)
Oli.B dziękuje za odp w sprawie nocnika ;-) mojej zdarzy się że, usiądzie i zrobi siusiu. Jeszcze jedno pytanie:-) Prowadzasz go do przedszkola/żłobka codziennie? Moja mała ma mały kontakt z dziećmi, jest zimno, wychodzimy na krótko na dwór i tak się zastanawiam nad jakimś przedszkolem/ żłobkiem dwa razy w tyg

Marcelina super filmy! :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja nadal obolala,jak się to nie skończy utne sobie ta głowę ;) ale nie ma tragedi .
Malinowa "........ Zimny oklad przywarl mi już na stałe do czoła ..haha
Dzięki za wszystkie rady.
Co do płci dziecka to obstawiamy chłopaka .u nas w obu rodzinach standardowo pierwsze dzieci wszystkie chłopaki ,wiec mój tata mówi że jak będzie dziewczynka to i tak będzie chłopak ...wiec już postanowione haha
 
Hejka dziewczynki w WALENTYNKI!!!!!:-).
JA ZARAZ ZMYKAM DO GINA NA WIZYTĘ .W środę jadę z mężulkiem do Szczecina,bo ma kontrolną wizytę u lekarza i znależliśmy przez netasuper wielgachną hurtownię ,która również prowadzi sprzedaż detaliczną z art.dziecięcymi jest tam dosłownie wszystko od skarpeteczek ,przez wózki do mebli.Chyba ma z 2 piętra.Dzwoniłam już tam i mają te poduchy rogale po 80zł.więc jedziemy zakupić:-)
Faktycznie u nas na bb.to przewaga chłpaczków :-D,ale dziewuszki pewnie też się zaraz wysypią:tak:.Ja dziś zagadam z ginem czy zrobi mi usg aby potwierdzić czy to napewno w moim brzuszku siedzi sobie "boy".Jak zwykle mam stresa przed wizytą ,czy to już tak zawsze będzie ?????:szok:
 
reklama
Witam witam w Walentynki;) mal-gosie a juz sie martwilam o ciebie...:) ja juz po sniadanku..;)

LANA trzymamy kciuki za wizyte;)
 
Do góry