reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
ja mysle, ze z tymi oknami nie ma co przesadzac - przeciez jak sie na krzeselku stanie to w czym problem?? i nie trzeba wszystkich na raz myc... ja mam w trzypokojowym mieszkaniu 7 okien - w tym dwoje drzwi baklonowych - nie zrobie tego na raz:))
 
No a ja zamiast porządków zabrałam sie za pierwsze domowo-ogrodkowe prace. Posialam juz niektóre nasionka na rosadę do ogródka warzywnego. Poszły kalafiorki i pomidorki, w przyszłym tygodniu paptyka i brokuły, zobaczymy co wyrośnie, bedzie co posadzić na działeczce
A co do herbatki z liści malin to ona pomaga na działalność skurczowa macicy i pije sie ja raczej pod koniec ciazy (rozpocżc można na ok 6 tyg przed planowanym porodem) a nie teraz bo może przyśpieszac poród, czy niepotrzebnie pobudzać macicę do skurczy
 
gosia ja mam w 4 pokojowym mieszkaniu 7 okien;) i to w dodatku wszystkie dachowe;) hihi raczej zawsze udawało mi się je umyc w jednym dniu... ale teraz to chyba raczej nie ebde sie spieszyc.. no i na krzesle juz nie stane zeby je myc bo juz raz wywaliłam sie razem z krzesłem.. hih;) teraz to jedynie drabinka;)
 
witajcie kochane ja dzis śmigam na 12 na wizyte mam nadzije że malenstwo sie ustawi odpowiednio. Mam mega stres.
oczywiscie potem sie odezwe nie obiecuje odrazu po wizycie bo mam dzis cały dzien latania.
Ogólnie ja sie dobrze czuje zaczynam coraz bardziej odczuwać ruchy tak mi sie przynajmniej wydaje.
pozdrawiam was i do potem
 
Kasica trzymamy kciuki za wizytę;) i niech maleństwo dobrze się ułoży;) hih zazdroszczę ci ruchów:)tez bym juz chciała je poczuć;)
 
ja też mam drabinkę, och już bym je umyła gdyby nie to zimno. Nie mam firanek w domu i mam kompletnego świra na punkcie mycia okien :-). Jak ciąża zagrożona to myślę,że nie ma co ryzykować.... al e tak to nie przesadzajmy.

biedronka ale ci zazdroszczę tego ogródka
 
Kasica to tzrymamy kciuki za dzisiejszą wizytę i czekamy na relację
Oli.B ja od tamtego roku jak glupia cieszę się na grzebanie w ziemi, choć niektórzy dziwne na mnie patrzą, i mowią że tez ci się chce skoro teraz wszystko jest w sklepach, a ja zawsze mowie że moje z ogródka jest zdrowsze bo nie chemiczne. Tak czy siak jak slońce ruszy i wiosna to pewnie i ruchu bedę miec przez to więcej, bo to albo cos wsadzic gdzieś chwasta wyrwac i wogole.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oli.b ja tez czekam aż się ciepłu zrobi i zaraz biorę się za okna bo już patrzeć na nie nie moge;)
 
Do góry