reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Oli.b ja tez czekam aż się ciepłu zrobi i zaraz biorę się za okna bo już patrzeć na nie nie moge;)
no a ja juz patrzec przez nie nie moge :-D bo nie widac prawie takie zapackane - nie mam choroby okiennej i ostatnio mylam chyba w pazdzierniku??

kasica - na kiedy ty masz termin skoro jestes w 20tc - cos przeoczylam?? :)) to juz polowa ciazy...
 
Ja za okna wezmę sie jak zrobi się cieplej, choć wiem że na niektóre patrzec juz nie mogę, ale jak narazie chyba za zimno.
A teraz musze cos na obiad wymyslić, hmmm
 
szuszu 16.40
clap.gif
 
gosia ja mam w 4 pokojowym mieszkaniu 7 okien;) i to w dodatku wszystkie dachowe;) hihi raczej zawsze udawało mi się je umyc w jednym dniu... ale teraz to chyba raczej nie ebde sie spieszyc.. no i na krzesle juz nie stane zeby je myc bo juz raz wywaliłam sie razem z krzesłem.. hih;) teraz to jedynie drabinka;)

nie zazdroszcze - ja mam zwykle - zdecydowanie latwiej:) przy dachowych to faktycznie trzeba sie nagimnastykowac...

ale wam tych wizyt zazdroszcze - tez bym sobie poszla - a dopiero mam wizyte 8 marca....
 
Kasica, Oli 3 mam kciuki za wizyte;-)
A85 zapomnialam Ci pogratulowacbravojs0.gif i wierze ze uda Wam sie wziac ten ślub 5 marca :-)
 
reklama
witajcie, ja też mam USG w piatek i bardzo się cieszę.. bo może mi to pomoże.
Ostatnio wcale nie czuję - psychicznie- że jestem w ciąży.
Dolegliwości są..ale jakbym się do nich przyzwyczaiła.
Wszyscy do mnie coś gadają, a ja na nich patrzę jak wariatka - o co im wszystkim chodzi.
Byłam z rodzicami na zakupach, to przy okazji wciągnęli mnie do jakiegoś dziecięcego sklepu- a ja jedyne co chciałam to jak najszybciej wyjść.
Mama jakieś gdzieś w marketach mi pokazywała rajstopki, śmieszne gadżety- a mnie to w ogóle nie interesowało.
Wszystkie prawie już coś macie, oglądacie aukcje, a ja nie mam nic i wcale mnie to nie interesuje.
Coś mi się w głowie "popsuło".
Może jak pooglądam żyjatko na USG to mi pomoże..
 
Do góry