reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

No i pozyczcie tego Brata co okna myje :))
ja mam tylko 10 okien do umycia,z czego 4 balkonowe wielkie, nawet się za to nie biorę!
 
reklama
Monila udało mi się dzisiaj kolejny dzień bez przywitania z miską :)

EwaK będziemy załatwiać dopiero w tym tygodniu. Słyszałam, że można trochę przyspieszyć, a mój Narzeczony pracuje za granicą więc może się uda :) zobaczymy, jak nie to wezmiemy slub troche pozniej,
problem mamy z aktem urodzenia Narzeczonego, bo urodził się w bieszczadach, my wyciagnelismy juz jego akt urodzenia w czerwcu, bo mielismy wczesniej slub cywilny wziac, a podobno akt urodzenia jest wazny chyba pol roku, wiec juz minelo, jaka bzdura :/
sukienkę chcę zupełnie normalną, to ma być bardzo skromna uroczystosc, planujemy nasz slub koscielny w 2012 roku, wtedy poszalejemy :)
bylam dzisiaj ogladac sukienki, podobala mi się tylko jedna, ale 36 była za duża! a 34 nigdzie nie było, wiec musze jeszcze pojechac zobaczyc do innych sklepow,
znalazlam sukienke w hm za 149zl :) do kolan, w odcieniach szarosci, bo mam szare szpilki :) a Narzeczony ma taki srebrnoszary garnitur :) takze teraz musze upolowac gdzies ta sukienke :) fajna byla bo taka odcieta pod biustem i nawet jak mi się urośnie, a zapewne tak będzie to się zmieszczę :) a dół jest taki puszczony więc nie będzie mi się opinać :))


hej!!
My wyciągaliśmy akty urodzenia miesiąc temu i pytałam się Pani kierownik ile on jest ważny, ponieważ też słyszałam , ze np 3mce a pani powiedziała, ze ten dokument nie ma terminu ważności!! Choć dla mnie to dziwne bo wszędzie gdzie pójdziesz załatwiać jakieś formalności żadają nowego odpisu! a co do wpisu o opłate to nawet nie wiem czy mamy nie zwróciłam uwagi:szok:
Co do rozmiaru sukienki to super bo ja nie wiem czy w 38 teraz uda mi się wejść:zawstydzona/y:
 
Hej.

Ja już po wizycie. Wszystko ok:-D

Powiedzcie mi czy APAP można zażywać w ciązy???

W tamtym tygodniu (koniec 12 tygodnia) zażyłam bo miałam gorączkę i bóle mięśni.
A dziś gdzieś przeczytałam że nie można APAPu zażywać???
 
moska Witam APAP mozna,jest to paracetamol pod inna nazwa wiec chociaz lekarzem nie jestem to z tego co wiem i z tego co mi powiedziala ostatnio polozna to mozna.Chociaz zalecila brac w przypadku bolu Paracetamol pod nazwa Paracetamol :-)

aaa i wizytki gratuluje ..:-)
 
no po godzinie czytania wreszcie nadrobilam wszystko masakra ile wy piszecie
na szczescie juz teraz bede w domu to co jakis czas bede zagladac

mośka ja wlasnie jak rozmawialam z lekarzem o moich bolach glowy to powiedzial APAP lub parecetamol

ja mam remont w domu (jednego pokoju) dzis szlifowanie, wszedzie bialo, wrrr, ale jeszcze troche i zabieram sie za sprzatanie i na bank wszystkie okna beda do mycia strasznie wyladaja
 
heloo ja po wizycie szczesliwa i zadowolonaZobacz załącznik 330394
Karola ja tak malam 3 tyg temu masakra... powodzonka zycze;-)
Nom ciężko Was nadrobic, jezeli chodzi o dziganie rak do gory to niby w pozniejszym czasie nie wolno bo dziecko moze byc owiniete pepoiwna a my ciagnac rece w gore i nie wiedzac o tym fakcie mozemy nieswdomie je udusic.. nie wiem ile prawdy w tym pisze co slyszalam;P
 
agu_la ja się jeszcze mieszczę, ale dlatego, że nie rosnę nic na górze, cycki jakie były takie są, czyli małe :p a ta sukienka jest taka odcięta, więc miejsce na brzuszek jest :)
ale za to dzisiaj ledwo dopięłam się w spodnie, ale to poczekam na narzeczonego jak wroci i dopiero wybierzemy sie na jakies zakupki :)

mośka moja gin mówiła, że apap można, do 6 tabletek dziennie,

w USC powiedzieli, ze tu w urzedzie akceptuja akt urodzenia z zeszlego roku, wazne, zeby byla ta oplata 22zł i ona jest :) ale zobaczymy czy uda nam sie wszystko w czwartek zalatwic :)
 
gosia kochana no to razem czekamy na wizyte bo ja tez mam 8 marca:)
ok - moze wytrzymamy:-)


ja taka uwielbiam jak moja mama robi - sparzona kapustka , starte jablko i pokrojony drobno por zamiast cebuli - cudo... polecam
gosia:) jakbys tak urodziła zgodnie z USG 6.09 w moje urodziny :) ja tak lubię ta datę, najlatwiejsza do zapamietania 69 hihi
no tak - faktycznie latwo zapamietac... ale chyba umowie sie jeszcze w sierpniu bo nie bede czekac do samego konca a i tez bo szymek idzie do szkoly i tak zeby jak najszybciej byc na chodzie... zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja... z szymkiem cesarke mialam 5 dni przed terminem...
Hej.

Ja już po wizycie. Wszystko ok:-D

Powiedzcie mi czy APAP można zażywać w ciązy???
super, ze wszystko ok - a paracetamol oczywiscie mozna - ja w zeszlym tyg to prawie codziennie bralam bo mnie zatoka na policzku bolala i nie moglam wytrzymac... apap to tez paracetamol tylko trzeba czytac bo apap exta ma kofeine a noc pewnie cos innego - chodzi o to zeby byl czysty paracetamol. Zreszta w aptece paraetamol bez markowej nazwy bedzie duzo tanszy pewnie. Moj K ostatnio kupil sobie zamiennik ibupromu zatoki o polowe tanszy a sklad ten sam
heloo ja po wizycie szczesliwa i zadowolonaZobacz załącznik 330394
rowniez sie ciesze...
 
reklama
Do góry