reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Dziewczyny, a tak z innej beczki:) Czy do ślubu cywilnego panna młoda ( w moim przypadku już nie taka młoda:) powinna mieć jakiś bukiet???
 
co do terminu porodu ja mam termin na 25 .08 i bardzo chcialabym urodzic przed np tak tydzien wczesniej, u mnie to troche wazne kiedy urodze bo.... umowe mam do konca sierpnia, jesli urodze w sierpniu to dostane zasilek macierzynki, jesli np urodze 1 wrzesnia to nie dostane ani grosza- boje sie tego bo nie wiem jak wtedy damy rade na poczatku - z meza wyplaty to prawie nic nie zostanie po oplaceniu kredytow i innych oplat, hmmm......

Karola, a jaką Ty masz umowę? Na zastępstwo? bo umowa na czas określony powinna Ci się chyba przedłużyć do dnia porodu?
 
Maggie bukiet jak najbardziej byc powinien na każdym slubie :-)
Ale się nam tu wesel szykuje...hoho

Byłam dziś na aerobiku, a że obiecałam, że opowiem jak było to piszę...Grupa bardzo kameralna (3 ciężarne :-)) jak na razie...ćwiczenia są prowadzone w tempie takim, że nie ma się zadyszki ani nawet się nie spociłam, ale ciało czuje, że pracuje...spokojnie wytrzymałam godzinę i nawet taka padnięta nie byłam po, tylko strasznie głodna :tak: No i powiem Wam, że nie sądziłam, że tyle ćwiczeń można w ciąży robić...to maleństwo w środku nieźle zostało wykołysane ;-) Dostałam zastrzyk energii na resztę dnia, więc może lenia przegonie jak będę dalej chodzić...w każdym razie polecam :-) Za tydzień będą ćwiczenia z duzymi piłkami (dzis były małe) to pewnie będzie jeszcze fajniej
 
Asiaciur mam ndzieję ze nie zlapalas zadnej ospy i bedzie ok i pamietamy o Tobie;-)\
Maggie podzielam zdanie Tonyi niewazne ile masz lat na slubie panna młoda bukiecik musi miec albo jednego kwiatka;-) rzeczywiscie wesel sie szykuje ze ho ho fajnie;D
Tonya ehh ale Ci zazdroszcze sama bym sie wybrala na taki ale u nas nic takiego nie ma;(
 
witam wieczorową porą !! normalnie szok, że mam chwile na kompa!! bartek już padł a P. pognał do mamy i w końcu cisza i spokój w domu!!
zaczynam coraz bardziej odczuwać moją małą myszkę w brzuchu:happy:super uczucie!!!
maggie ja mysle, że bukiet jak najbardziej być powinien !!
tonya zazdrosze ci tej mozliwości jaka jest aerobik z chęcią sama bym pobiegała ale niestety u nas w miescie nie ma takiego luksusu:wściekła/y::-(a szkoda.....
dobra spadam was troche poczytać bo zaległosci mam... dobrej i spokojnej nocki zyczę!!!

ps. mi na zgagę pomagała szklanka mleka prosto z lodówki i wtedy jak ręką odjął i mogłam iść spać a zgaga mnie męczyła od połowy ciązy i to co wieczor a czasem nawet w ciagu dnia ale dalam radę z mlekiem a teraz to sie pojawia jak na raze sporadycznie!
 
gosia a gdzie będziesz rodzić? Ja też bym chciała cesarkę jak tylko mój gin się zgodzi:)
ja bede rodzic w zeromskim u mojego gina...a Ty?? jakie typy??

co do cesarki to ja nawet nie pamietam ile dochodzilam do siebie a to znaczy ze szybko a wiele kolezanek po porodzie przez miesiac siedziec normalnie nie mogly - moja mama do tej pory czuje blizne po nacieciu po porodzie... no i blizne tez mam taka malutka i prawie niewidoczna i bardzo nisko... teraz gin najprawdopodobniej natnie tak, ze nie zrobi podwojnej tylko wytnie czy cos i zrobi nowa - tak zrobil mojej kolezance, ktora cial tez...

co do tej umowy o prace, to tez wydaje mi sie, ze ona wygasa z koncem macierzynskiego albo przynajmniej z dniem produ...
 
reklama
jejku to Wasze tempo..
ASIACUR pamietamy i zdrowka dla F i obys Ty bsie nie zarazila!
LANA piszesz o faworkach..kto mi da sprawdzony przepis?
BIEDRONECZKA to Ciebie przyszly zamowione ciuszki, do mnie ubrania do pracy...i oprocz bluzek wszystko za male i musze wymienic...

wspolczuje zgag!

fajny taki aerobic TONYA!
ja nie wiem czy sie starzeje czy co ale nie mpamietam zebym w pierwszej ciazy taka zmeczona chodzila...
 
Do góry