reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Bishop- super ze wizyta udana, a spcerowka z jedo nie podobała nam sie wizualnie :D Plusem fakt jest duza gondola...ale ja juz nie rozmyslam nad tym bo wozek kupiony :)
 
Witajcie:-)

Ja uciekam z kawką na ogródek, bo pogoda jak malina;)

Bishopka gratuluję dobrych wieści, kurka ja nie opuszczę gabinetu póki nie dowiem sie kogo noszę, pod serduchem;) A najśmieszniejsze, że koleżanka wczoraj obdarowała nas rózowiutkim body i sukienusią, bo ona czuje, że tam lalunia siedzi:-D

Słonecznego dnia mamuśki, resztę nadrobię później!
 
Cześć!!

Ale u mnie dzisiaj ciepełko... :-)aż chce się żyć.
Ja byłam bardzo nerwowa w pierwszym trymestrze... chociaż nie powiem,bo nadal nosi mnie jeszcze szczególnie gdy jadę samochodem i widzę te wszystkie ślamazary :wściekła/y:
Wydaje mi się,że można pić meliskę na uspokojenie :-):-)
Monila - udanych zakupów!
Bishopka - super,że z dzidzią wszystko dobrze
Tonya - z pieprzykami nie pomogę,bo mam ich tyle,że mogłabym być nazwana 'pieprzykową panienką' :-D więc już dawno nie nadążam czy pieprzyki są nowe czy stare :-D
Karolaola - trzymam kciuki za dziewczynkę u Ciebie :-D
Oli B. - termin się zbliża wielkimi krokami :-D

I to tyle co zapamiętałam... trzymajcie się ciepłutko !!!
 
Witam sie rowniez...
gratuluje wizyt i tego, ze czesc juz wie kto u nich mieszka - ja moze dowiem sie za tydzien:) choc nastawiam sie jakos na corke bo i moj synek tylko dziewczece imiona wymysla i caly czas mowi o siostrzeczce...

co do ruchow to czasem cos tam czuje ale bez przekonania jakos tak kopie wiec nie jestem pewna czy to to...
no i czy wy tez tak macie ze jednego dnia brzuszek jest wiekszy a drugiego mniejszy?? bo moj dzis prawie plaski...

a co do chorowania to ja uziemiona jestem bo szymcia wysypala ospa i sobie posiedzimy w domku ze dwa tygodnie... znosi na szczescie dobrze - lekki stan podgoraczkowy i nieduze krostki...
 
Ja tak mam! Czasami brzuszek bardzo duży, a czasami dużo mniejszy!

Dzisiaj nie ma piątku, a mnie boli kość ogonowa, nie podoba mi się to :p
 
Bishopka gratulacje! Super, że takie dobre wieści.

Taka piekna pogoda, że na spacer trzeba iść. Po wpałaszowaniu miski płatków siły mam dość ;-)

I nikt nie ma tak jak ja z tymi pieprzykami?

Devi a jaki w końcu wózek kupiłaś, bo wiem, że myślałaś o X-landerze?
 
witam dziewczynki:)
mało ostatnio pisze ale czytam ...
moje nerwy sa na wykonczeniu ... jeju jakie mam podłe nastawienie do wszystkich i wszystkiego ;((
dawno tak sie nie czułam ;( ale tak to jest jak ja z dziećmi w PL a mąż w D :/
trzymajcie sie ciepło
 
reklama
Tonya- tak, x-landera. Kupilsmy w zeszłym tygodniu, na watku o wozkach wiecj o tym pisałam :)

Gabinia- przesyłam troszke pozytywnych fluidków &&&&&&&&&&&&&:)

A ciekawe jak tam Ewa w szpitalu ze swoja gestoza
 
Do góry