reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam Was dziewuszki;-)
U nas pochmurno i tak ma być cały dzień ale też pocieszam się myślą, że w przyszłym tygodniu ma być przepięknie;-)
Właśnie oglądam DDtvn a pro po chmurki wypowiadał się specjalista i NAM NIC NIE GROZI WIęCEJ JEST PROMIENI W SOLI DIETETYCZNEJ NIŻ W ROZWIANEJ CHMURZE PRZEMIJAJĄCEJ NAD pl ;-)
Oli przykro mi z powodu Piotrusia mam nadzieję że szybko powróci do sił:-)
 
reklama
Witam
u mnie też pogoda kiepska. Ktoś ukradł słońce!:sorry:
Oj drzemka w ciągu dnia! :-) zazdroszczę! Ja tylko mogę sobie pomarzyć.
Oli zdrówka dla synka
 
hej,
ja jeszcze 3 grosze w sprawie ZUS-u, informowałam się w we Wrocławskim ZUS-ie i u nas odpowiedz jest taka, że jesli chodzi o urlopy macierzynske czy w wymiarze podstawowym czy tym dodatkowym to obowizuja przepisy z dnia kiedy z tego urlopu sie korzysta czyli jeżeli urlop podstawy konczy nam sie juz w 2012 roku i piszemy podanie o dodtakowy urlop macierzynski po 1 stycznia 2012 to obowzuja nas przepisy obowizaujace na dany dzien czyli juz dodtakowe 4 tygodnie, data urodzenia dziecka nie ma tu znaczenia..jedyne co to warunkuje rozpoczecie urlopu macierzynskiego podstawowego ktory mozna rozpoczac najpozniej w dniu narodzin dziecka....mam nadzieje w miare czytelnie napisłam :)
a tatusiowe beda mieli 2 tygodnie urlopu o ile go wykorzystja po 1 stycznia 2012

We wrocławiu moze zzo do porodu nie daja ale zus korzystnie interpretuje warunki dla nas :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!:)

Mam teraz 2 dni wolnego, a wstalam i tak o 6!:( eh, tez spac nie moge!

Wlasnie widzialam, ze weekend ma byc chlodniejszy i nie cieszy mnie to! buuu mam odkryte buty :(
Jedziemy zaraz odebrac moja sukienke !:) musze jeszcze kupic pare rzeczy, troche sie stresuje :p

Kubusiowa mnie tez boli ta kosc ogonowa :((
 
dzień dobry!:-) ale mnie wczoraj ominęło... aż mnie korci, żeby coś napisać, ale nie będę już na nowo rozkręcać tej niemiłej dyskusji, więc wrzucam na luz.

ja też ciągle chodzę jak śnięta ryba. w pracy to nieraz z nosem przy biurku siedziałam.

Oli Ty to się masz z tym maleńśtwem! ale pocieszę Cię, że moja mała wczoraj poszła dopiero do przedszkola, bo znowu miała zakażenie bakteryjne i ropiejące oczka, a tu babka mi mówi, że 5 dzieci po raz drugi przechodzi szkarlatynę, kurka. ja już nie wiem, czy ją wogóle tam prowadzać, bo dziewczyna się wykończy na tej chemii.

a85 jejku to już za chwilę Twój ślub, życzę Wam pięknej pogody:-).


A gdzie to słońce się schowało?!? :-(
 
I znowu spóźniona (657 stron :szok: , ale jestem już za połową w czytaniu )
Już w Boże Narodzenie czułam się tak jakby ktoś odkręcił koreczek i spuścił ze mnie całe powietrze i energię, ale dwie kreseczki zobaczyłam dokładnie w Sylwestra :-D
Teraz jestem w 17 tc, więc termin mamy na koniec sierpnia :-)
 
Witam sie ze sniadankiem...
a85 - tylko sie nie przezieb w tych butkach... i tak bedzie to Wasz piekny dzien nawet jak bedzie zimno...

oli - wiosna tuz tuz i mam nadzieje, ze choroby sobie odpuszcza... mojemu o dziwo juz nie wyskakuja chrostki i wyglada, ze szybko te co ma zejda... ciekawe kiedy bedziemy mogli wyjsc na jakis spacer bo chce mieszkanie rozniesc...a i ja mam dosc juz uziemienia...

co do zusu to zgadzam sie z tym, ze po 2012 bedziemy brac dluzszy dodatkowy urlop...czytalam ta ustawe i nie ma tam nic o tym kiedy dziecko sie rodzi tylko kiedy sie bierze ten urlop... tego sie musimy trzymac i upierac jak zus bedzie twierdzil inaczej... w swojej niekompetencji czesto... oni tez czasem nie rozumieja przepisow - moja tesciowa prowadzi biuro rachunkowe i czesto sama musi udowadniac ze oni sie myla:)
 
Heloł!
Ja już czuję się lepiej, grypa odpuszcza. Wczoraj już nie wytrzymałam i pojechałam do fryzjera. Łepek wymalowany i przystrzyżony.
Życzę miłego dzionka.
 
reklama
aksulka - witaj i milej lektury...
jaskolka - oj ja tez musze juz farbe nalozyc bo za chwile siwe bedzie widac:-) w pierwszej ciazy nie robilam kolorkow i wygladalam jak siedem nieszczesc bo sie balam farbowania a teraz jakos juz odwazniejsza jestem....
 
Do góry