reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam sie... pozdrowionka dla wszystkich chorych dzieciaczkow - moj juz zasycha z ta ospa - mam nadzieje, ze po weekendzie juz bedzie mozna z nim wyjsc... bo ja kota w domu dostaje tak siedziec caly czas...

co do zwolnienia, to ja tez pracuje w szkole i to sredniej i nawet mialam maturzystow ale dla mnie ciaza byla najwazniejsza... nie chcialam, po pierwsze sie denerwowac bo rozne sytuacje sie zdarzaja zwlaszcza, ze uczniowie nie wiedzieli na poczatku, po drogie duzo dzieciakow chodzi zasmarkana i po co mam lapac od nich przeziebienia...
poza tym czy oni byliby wdzieczni za to ze sie poswiecam i pracuje dla nich?? nie sadze... zyli najpierw studniowka a teraz mi pisza, zebym przeslala im oceny za cos tam bo by sie przydaly:)))
no i moj lekarz nie oponowal i tak samo dyrekcja wiedzac, ze tyle czasu sie staralismy..dyrekcja zatrudnila jakies trzy dziewczyny - bo jeszcze druga anglistka sie pochorowala na dluzej - i juz, ja praktycznie o pracy zapomnialam:))))) i nie chce tam wracac przez najblizsze dwa - trzy lata... mysle o urlopie dla poratowania zdrowia po macierzynskim tylko musze sie dowiedziec czy moge isc bezposrednio czy musze wrocic na chwile do pracy...

czy nie wiecie dziewczyny jak to jest??? - oczywiscie te nauczycielki:)))

co do zgagi to mnie meczy czasem nawet po herbacie - na szczescie rennie pomaga...

no i brzuch tez mi sie napina i biore magne b6 - a w pierwszej ciazy to gin polozyl mnie na kilka dni do szpitala i mialam kroplowka podawany bo tez mi brzuch sie tak spinal ale to bylo w 6 miesiacu

 
reklama
A co to za oknem
blowup.gif
JAK TO ŚNIEG???????
zly1.gif
 
U mnie śniegu nie ma ale szaro i buro:( Buuu.... Aż mi się nie chce wstawać z łóżka...

Oli jak samopoczucie Twoje i Piotrusia?

Monila może byś się tak odezwała:wściekła/y: ?! :)
 
Maggie Monila wpadła w szał zakupów :-)

W poniedziałek idziemy do kontroli i czuję, że Piotrek dostanie jakiś antybiotyk bo kaszle jak cholera. :-( Mi zgaga przez noc znikła, zobaczymy co będzie dalej. Na szczęście tata wrócił więc już nie jesteśmy sami i od razu nam lepiej :-D. A we wtorek jedziemy do moich rodziców na tydzień, ale będzie odpoczynek :blink:
 
Maggie Monila wpadła w szał zakupów :-)

W poniedziałek idziemy do kontroli i czuję, że Piotrek dostanie jakiś antybiotyk bo kaszle jak cholera. :-( Mi zgaga przez noc znikła, zobaczymy co będzie dalej. Na szczęście tata wrócił więc już nie jesteśmy sami i od razu nam lepiej :-D. A we wtorek jedziemy do moich rodziców na tydzień, ale będzie odpoczynek :blink:

To zdrówka życzę:) Ale będziesz miała raj u rodziców:) I na pewno przytyjesz:)

Monila szaleje....
 
czesc laseczki :)
U nas tez dzis brzydka pogoda :( Bylam z mlodym wczoraj u lekarza i prawdopodobnie początki astmy wywolane alergia:-( dostal inhalacje i syrop na alergie ale narazie dusi sie bardzo, az wymiotuje z kaszlu. A testy na co ta alergia to dopiero jak skonczy 3,5 roku najwczesniej. Wiem napewno ze na jajko ale z takich pyłkow nie wiem. Ja tez mam silne alergie wiec ma po kim to miec. Mialam dzis isc z nim do mojej pracy w odwiedziny ale tak kaszle ze nie wiem czy isc czy nie.
maggie78 - sliczna sukienka i obraczki tez, jak bedzie juz po wielkim dniu to pokazesz nam sie w calej okzalalosci :)??
a85 - dzis twoj wielki dzien chyba (nie pomylilam chyba nic??) Oby wszystko poszlo zgodnie z planem. Pogratuluje pozniej zeby nien zapeszac :)
Oli - ja cos o migdalach na zgage slyszalam ale nie sprawdzalam nigdy.
 
Ewa oczywiście,że się pochwalę:) Ale to jeszcze miesiąc:) Mam nadzieję,że będzie ładniejsza pogoda niż dzisiaj...
Zdrówka życzę dla synusia.

A85 to już dzisiaj???? Wszystkiego najlepszego na nowej drodze.....
 
Oli słyszałam ze manti i renni mozna w ciazy ja zamiast sobe kupic caly czas zapominam i wiewczoem umieram mnie nawet sieta lekkostrawna nie pomaga na zgage po prostu taki moj urok;-)
Maggie super obraczki i kiecuszka;-) Ah ten wir przedślubnych zakupow wyborow wspominam bardzo milo szkoda ze to tylko raz w zyciu....
Ewciu witaj spowrotem mama nadzieje ze juz nie znikniesz :-)
A85 poczekam az sie odezwiesz i wtedy zloze zyczonka:D
Monila
w szale zakupow hehhe niezle;D
Karolaola spoznione zyczonka urodzinowe szcescia i szczesliwego rozwiazania;D
Gosia mam nadzieje ze Twoj dzieciaczek wydobrzeje i wyjdziecie z domku tym bardziej ze super pogoda sie zapowiada:D

Ja juz powoli zawalam pokoik WIktorka wszyscy sie pozbywaja po swoich dzieciach a ja zbieram mamy juz bujak udalo nam sie jak slepej kurze ziarno z Fisherprise< nie wiem czy dobrze napisalam> taki wypasiony kosztuje kupe kasy a nam sie udalo za 100 odkupic:D wanienke ze stelarzem dostalam, juz troszku ciuszkow tez sie nazbieralo, a kumpela pozyczyla "kolyske" z wikliny na kolkach jest urocza (bedzie stala na dole u tesciow jak bedziemy tam schodzic;P) wiem wiem nie powinnam sie chwalic ale to jest takie superowe wicie gniazdka dla dzieciaczka:-)
Jutro ide na roczek mojego chrześniaka i pochwale sie czyms jeszcze zrobilam rowerek z pampersow wiem wiem znowu sie chwale, ale jakis dzien dzis mam zeby sie z Wami podzielić swoimi odczuciami i rzeczami;-) mam nadzieje ze nie odbierzecie tego zle;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry