reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

cześć dziewczynki we Wrocławiu pogoda też beznadziejna pada non stop.
Jutro ma się trochę poprawić więc zaplanowałam sobie pranie ciuszków dla maluszka tylko mam pytanie czego używacie do tego pierwszego prania?
 
reklama
Dzień dobry Kobietki:-)

W Szczecinie też paskudnie, wczoraj padało cały dzień i dzisiaj zanosi się na to samo. Ale humorek mi dopisuje bo moje Maleństwo ważyło wczoraj 1250 g \o/ Kupiłam w końcu łóżeczko a koleżanka, która 3 miesiące temu urodziła bliźnięta w 29 tygodniu, zaopatrzyła mnie w ciuszki w rozmiarze 44 i 50.

Mal-gosia
ja za namową Oli bodajże, prałam w persilu sensitive. Ma miły zapach i piorę w nim też moje rzeczy.
 
też w tym piorę...:D za waszą namową

Ale jestem zła- przyszła pościel, nie dość, że laska nie miała wzoru co mi pasował to jeszcze teraz jest pomyłka!!!! masakra
No i łóżeczko przyszło- oby te było lepiej wykonane bo świra dostanę. Gdzie ta cała moja radość z zakupów?!
 
hej dziewczyny.
Akutan wystaw odpowiedni komentarz tak jak napisala dominic
dominic super ze synek przybiera na wadze :)) kiedy wychodzicie do domku??
mal-gosia ja pralam ubranka w lovelli
u mnie dzisiaj tez pogoda nie jest za ladna wole taka ja wczoraj strasznie duszno bylo i lewdo zylam.
a gdzie mucha sie "podziala"??
 
Aankaa minimum, przy jakim lekarze będą rozważać wypuszczenie młodego do domu, to 2 kg wagi więc jeszcze sporo przed nami. Myślę, że z miesiąc jak nie dłużej ale na szczęście szpital mam 4 km od siebie więc mogę w każdej chwili wsadzić moje szczuplejące:-p cztery litery do samochodu i podjechać do Dominika.

Mucha siedzi "gdzieś na porodówce" (czytaj: za górami, za lasami, za siedmioma dolinami) i odstrasza poród:-)

Wiadomość dla malceliny: fuckers przestał boleć jakieś 10 dni od cesarki.
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze dałam lasce jedną szansę, wysłałam jej maila i zobaczymy co mi odpowie. Najgorsze, że jak wystawię neutrala to ta mi odda to samo, a mnie niby za co!
Dominic- ekstra, że masz tak blisko do szpitala. A może uda się szybciej mu przybrać na wadze. :) Oby.
 
Witam Wszystkie,
ja spalam 11 godzin - szok z przerwa na siusiu i 3 razy z przerwa na masakryczne skurcze lydek. Od paru dni mnie tak mecza. No ale wyspana jestem i mimo deszczowe pogody humor lepszy niz wczoraj.

jade w gory do rodzicow na tydzien - zmiana srodowiska powinna mi dobrze zrobic :) to juz ostatni odpoczynek na lonie natury przed porodem - troche przerazajaca ta mysl.
Mam tylko nadzieje ze nie zaczne rodzic przez ten tydzien :) od biedy do szpitala chyba dojade - bede miec 80 km

Milego dzionka Wam zycze!
 
CZEŚĆ KOBITKI!!!!:-)
W Świnoujściu pada już 2 dzień -normalnie jesieniówa na maxa:-(
Mam zaraz zamiar bryknąc do sklepu celem nabycia moskitiery do wózka bo jak u nas nie było komarów do połowy lipca tak w 2 połowie idzie dostać szału i co roku to samo z tymi gadami :wściekła/y:.Więc moskitiere mus nabyć.W oknach też mam zamontowane u nas i u Wiki w pokoju ale w kuchni już nie i w taki sposób musze włączać antykomara do kontaktu na noc-kto wymyślił takie gówn. jak komary -obłęd :wściekła/y:
tralala tralala a mi już zostało 6 dni do porodu :-) :-) :-)
 
reklama
Akutan ja tez mialam z 1 firma na allegro takie przeboje jak Ty zamowilam inny kolor rogala dostalam inny, pieluszki flanelowe tez inny wzor nie odsylalam bo musialabym to na swoj koszt zrobic, nie kalkulowalo mi sie.
Dominic w takim razie zycze szybkiego przybierania kg :)) karmisz piersia tak?? sciagasz i zostawiasz w szpitalu i piel. karmia czy sama co pare h jezdzisz??
jak nie ma muchy to tutaj tak cicho spokojnie :)

Lana u nas tez jest full much i komarow. Musimy tez zamowic siatke bo zagryza nam Igora. Ty sama kupujesz i montujesz czy zamawiasz gotowe? na allegro widxzialam odstraszacz taki do kontaktu tylko czy on zda egzamin.
nadziejka82 zycze udanego pobytu u rodzicow
 
Ostatnia edycja:
Do góry