reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ja też nie chcę kupować sterylizatora,bo nie zamierzam karmić butelką,więc pewnie ją wygotuję tak jak mi radziłyście :-) dziękuję :-D
 
reklama
mal-gosia- ja tez praleam w tym persilu, 40 stopni podwójne płukanie

Dziewczyny, dziś z rana zauważyłam że po nocy mam spuchnięte wenetrzne części brodawek...dziwnie to wygladało choc po chwili zeszło. Spotkala sie ktoras z czyms takim??
 
akutan a myslalam ze tylko ja mam takiego lenia :) Teraz mama bedzie gotowac, a mezus musi sam o siebie zadbac :)

tycia ja tez nie kupuje sterylizatora bo szkoda miejsca i kasy, a nie wiadomo czy bede butelki uzywac (wolalabym nie). Nasze mamy wygotowywaly i bylo ok wiec tez tak zamierzam robic :)
 
Witam sie i ja :-)
Nudno, szaro, buro i ogólnie do d..py :-( ale w sierpniu maja wrocic upaly ;-)
devi, ja czegos takiego nie zauwazylam, ale to moze tylko dlatego, ze biorac poranny prysznic unikam kierwania wzroku na moje mankamenty :-D a jest ich coraz wiecej..
mal-gosia ja pralam w tym persilu, co dziewczyny i tylko takie spiochy uzywane wypralam w 60 stopniach, reszta w 40 i podwojne płukanie.
dominic jak Dominis zacznie jesc wiecej to i szybciej bedzie przybieral, poczekaj tylko jak sobie troszke wiecej zoladek rozciagnie :-)
A wiecie, ze zołądek noworodka ma pojemnosc 5ml ?? :szok: to tyle co łyzeczka od herbaty.
 
Witam się z WAMI!!
Dawno mnie tu nie było i napewno nie nadrobie zaległosci ale pewnie też mało kto zauwazył ,że mnie tu nie ma!!
Brak czasu na kompa i neta, remont w domu, złe samopoczucie i nastrój do bani-deprecha mnie dopadła!!
Zdrówko też nie za dobrze, przepływy bez poprawy, cukier skacze i ciśnienie też zaczeło, coraz częściej brzuch się napina a w srode na ktg wyszły skurcze i cały dzień przeleżałam bo nie miałam siły sie ruszać ale w czwartek przeszło! Tydzien temu miałam wizyte kontrolna u ordynatora, któy stwierdził, że ciąża z górki (był 34t+5d), mały żadnych cech cukrzycowych nie odziedziczył i rozwija sie ok -waga 2182g! Za to mamuska zaczeła chudnąc już 1,5kg mniej mam! Stwierdził, że najlepiej by było jakbym urodziła przed terminem ze wzg na to ze pierwszy poród miałam poprzez vacum i może mam cos nie tak z budowa czego oni nie są w stanie sprawdzić ani rozponac.Jednak to wcale nie wskazuje na cesarke za która on nie jest wiec raczej poród wywoływany!! no i stres od tygodnia u mnie na maksa! Ale decyzje poztsawił dla lekarza prowadxacego a z tym widze sie dopiero 29.07 wiec tydzien niepewnosci jeszcze a jak mi nie powie konkretnie co i jak z tym moim porodem to go chyba rozniose w gabonecie bo mam juz dość tej niepewnosci i ich gadania ogródkami od 20.06 samo zbywanie człowieka zero konkretów!!!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrr..... dobija mnie ta sytuacja!!

Dziewczyną które już sie cieszą swoimi maluszkami i mają je przy swoich serduszkach Wielkie Gratulacjie i niech rosną zdrowo!!! powodzenia!!
pozdrawiam wszystkie
 
reklama
agu_la wszystko będzie dobrze, juz jesteś na końcówce ciąży, dziecko ma bezpieczną wagę. Wytrzymaj jeszcze trochę a z maluszkiem na rękach na pewno świat nabierze kolorów. Trzymam kciuki za kolejne badania i żeby wizyta 29-go była satysfakcjonująca !!!
 
Do góry