reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Witam
Wpadam na chwilę, zameldowac sie że żyje. Dzis byłam na wizycie powrocil temat zbyt obfitej wydzieliny no i znow że moze to wody, doktorka chciła mnie do szpitala wypychać, ale u mnie ta wydzielina w zasadzie caly czas i wcześniej bylo ok. No ale i tak chca mnie polozyc od czwartku na obserwacje na patologie, no zobaczymy, narazie padam na pyszczek ide spac odezwe sie jutro
pozdrawiam wszystkie i jutro nadrobie zaległosci
 
Igasia powodzenia!!!:))))

Devi ładna nam tutaj zagadkę dalas :p teraz wszystkie myślą co to za zapach do którego nie chcesz się przyznać :p
ja lubię jeszcze zapach przednich łapek mojego psa po spaniu haha takie serkowe kochane smierdziuszki :p każdy ma jakieś odchyly, przyznaje się Devi!!!:))
 
onaion- widzial własnie ze podpytywałas na watku o szpitalach we Wro. Ja mam termin na 13-stego choc już zaczynamy negocjacje z synkiem. A rodze w Oławie :)
 
reklama
Ja uwielbiam zapach papieru toaletowego :baffled:

Ide poogladac jakis film dla odmiany, bo calutki dzien spedzilam na kompie. Dobranoc i do jutra dziewczynki!
 
Do góry