reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie!

widzę, że sie za mną nikt nie stęsknił... ;-):-(

mam problem z dostępem, laptop padł.... nie wiem co mu jest, a stacjonarny ciągle się wiesza, a nowego kupować nie będe bo szkoda kasy, mamy na co teraz wydawać.

z młodą jutro na szczepienie idziemy, trochę się cykam jak ja to zniosę, no i jak młoda będzie się zachowywać po niej, oby obyło się bez gorączek itp.

Wczoraj przyjechali rodzice K, teściowa 1 raz widziała małą na żywo właśnie jest z nią na spacerku a ja korzystam i robię różniste rzeczy, sprzątanko, pranko, prostowanie włosów itd ;-)

Igasia zdrowka dla dzidzi!
 
reklama
Witajcie zapracowane mamusie:-D:-D:-D
dzieki Waszym zyczeniom, Emi sie poprawilo!! uffffffff,:-):-):-)
pierwszy dzien ma tylko 37,5:tak::tak::tak::tak:
Dali ja stosowalam aphtin na plesniawki,plyn na pieluche i scierasz z jezyczka po karmieniu.
 
Byliśmy dziś u lekarza.dostaliśmy taka zawiesine do podawania na te plesniawki.(pachnie jak manti)....a na kryzys kupkowy kropelki do mleczka....odrazu jak poszło to pieluchy nie starczyło ....a potem wcinala za dwuch tak jej sie pusto zrobiło chyba.

Mlodam-ja natwoim miejscu nie robilabym NIC...!!!!!hihi no moze włosy wyprasowala,ale nic pozatym.

Igasia-koleżanka mi mówiła ze na plesniawki tak samo robiła ale z ....uwaga ....siusiami....podobno pomaga....ale nie wiem czyje to siki miałyby być hahaha.

Ja wczoraj pofarbowalam włosy na czerwono....totalna katastrofa...wiec dziś pofarbowalam na brąz ....a miałam w planie wielka zmianę hahaha
 
a ja już mam serdecznie dość uziemienia w domu :( Mąż wraca o 19 i do tego czasu jedyne co mogę to wyjść na balkon - nie dam rady znieść sama wózka po schodach i gdzieś się przejść; a potem jest już zbyt późno na wszystko.. Masakra, dopiero miesiąc minął a ja już zaczynam od tego świrować - jak Wy sobie dajecie z tym rady?

ja mam to samo:)))) już nawet rozmawiałam z szefowa w pracy ,że jakby czasami trzeba było przyjść chociaż na chwilę to jestem chętna:)
 
hej,

megamarion, maggie a nie mogą Wam chłopy znieść rano wózka na dół? Mój tak robi, bo ja bym też nie dała rady znosić a windy brak. Jednak takie wyjście z chaty to oddech i trzeba się ogarnąć :).
Ja też raz w tygodniu dla zdrowia psychicznego tankuję R. na full i zostawiam M. z dwójką i jadę zrobić zakupy :) Normalnie radocha jakby mnie z więzienia wypuścili :).
 
megamarion ja też zawsze aktywna.....i nawet mi czasami głupio przed samą sobą, bo R. malutki a ja już marzę o "ucieczce" z domu do pracy.... Nie chodzi o to, że nie chce zajmować się maluchem ale żeby oprócz tego coś się działo jeszcze......siedzę w domu a i tak wiele rzeczy mam nie zrobionych a jak wróciłam po F. do pracy to czasu mniej ale wszystko miałam poukładane, porobione....jakoś czasem lepiej gospodarowałam :-(.
 
Byliśmy dziś u lekarza.dostaliśmy taka zawiesine do podawania na te plesniawki.(pachnie jak manti)....a na kryzys kupkowy kropelki do mleczka....odrazu jak poszło to pieluchy nie starczyło ....a potem wcinala za dwuch tak jej sie pusto zrobiło chyba.

Mlodam-ja natwoim miejscu nie robilabym NIC...!!!!!hihi no moze włosy wyprasowala,ale nic pozatym.

Igasia-koleżanka mi mówiła ze na plesniawki tak samo robiła ale z ....uwaga ....siusiami....podobno pomaga....ale nie wiem czyje to siki miałyby być hahaha.

Ja wczoraj pofarbowalam włosy na czerwono....totalna katastrofa...wiec dziś pofarbowalam na brąz ....a miałam w planie wielka zmianę hahaha

Dziecka siuśki :-) też o tym słyszałam.
Moja malutka też ma pleśniawki :-( na podniebieniu daleko daleko... dzisiaj mam wizytę to spytam co mam robić
 
Ja mimo tego, że mam jeden z najlżejszych wózków, po jednym znoszeniu całości z wkładem (Kurczak:-)) odstawiłam stelaż pod schody na parterze. I gondolka też tam wkrótce wyląduje, nie będę się katować, szkoda kręgosłupa. Megmarion a nie masz możliwości przyczepić go jakoś?
 
Ja tak samo jak Wy mam troche dosc siedzenia w domku.Wychodze z Igoriem na spacery i to wszystko. jak przyjezdza M z pracy to staram sie wyjsc na krotkie zakupy. Wczoraj po meczacym dni zasnelam nie wiem kiedy a tatus "tanczyl" z synkiem. Dzisiaj dlalej sie meczymy z katarkiem.
Rybkaaa3 moze to jest mleczko zrob tak jak dziewczyny pisaly przetrzyj gazikiem i jak nie bedzie krwawic to zapewne osad. mi lek tlumaczyla ze jak ma sie plesniawki to sa rozsiane po calej j.ustnej a nie w 1 miejscu.
 
reklama
Na mleczko mi to nie wygląda :-( jest dość "daleko" więc nie wiem czy dam radę "sięgnąć " może ma jeszcze gdzieś gdzie nie widzę - oby nie !! Idę dzisiaj na wizytę więc zapytam.
 
Do góry