reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe dzieciaczki

justyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Luty 2005
Postów
4 348
Hej !! Mamusie !!
Jestem ciekawa czy chodzicie do jakiejs szkoły rodzenia! Moja koleżanka namawia mnie żebym sie zapisała bo jej przy pierwszej ciąży dużo to dało, znowu inna w ogóle nie chodziła na takie zajęcia !! A Wy jak ??
 
reklama
Cześć Justyna! Ja się wybieram do szkoły rodzenia. U nas są tylko 2 to wyboru nie mam, a to już trzeba zacząć myśleć - 7 miesiąc to najleprzy termin(podobno). Jeżeli Twój mąż ma być przy porodzie to niektóre szpitale wymagają zaświadczenia, że ukończyliście szkołe rodzenia. Ja się wybieram właśnie ze względu na Arka. On ma przy mnie być, ale obawiam się, że jego świadomość jest nikła na ten temat. Ma wyobrazenie, że poród trwa 1 - 1.5 godziny. Ja krzycze, dzidzia wyskakuje, on przecina pępowine i idzie pić wódke. Jak ktoś inny przedstawi mu możliwe scenariusze to go sprowadzi na ziemie. Pozdrawiam Monika.
 
Hej !! Monika mój mężulo pewnie ma takie samo pojecie o tym jak Twój!! chce ze mną rodzic ale ma stracha - oczywiscie nie przyznaje sie do tego !! Chyba tez pójdziemy ok. 6-7 m-ca do szkółki bo póki co to mi sie nie chce. Tym bardziej że chodzę do pracy to juz w ogóle !!

A jak tam Wasze przygotowania sierpnióweczki na przyjęcie małego człowieczka ??
 
Hej!!
My też wybieramy sie do szkoły rodzenia (podobno jest bezpłatna). Nasz szpital nie wymaga jednak ukończenia tego kursu przez przyszłego tatusia który chce byc przy porodzie. Ten kurs to nie tylko informacja na temat porodu ale co dla nas istotne - wszystko na temat pielęgnacji noworodka i tego co nas może czekac po porodzie itp... Wybieramy się na niego w maju!!
Pozdrawiamy!!!
 
Ja musze sie rozglądnąć za jakaś szkółką w okolicy!! Najlepiej chyba lekarza mojego zapytam. Im blizej finału tym bardziej jestem przekonana ze trzeba tam iść !!
Bolą Was tez tak plecy ?? Bo ja czasem ruszyc sie nie moge. podobno to jeden z uroków naszego stanu ale dlaczego ja musze miec te wszystkie najmniej przyjemne ?? :mad:
 
hej!!
Justyna ja namiary na szkołę rodzenia dostałam własnie od mojego gina!!! Zajęcia w tej szkole odbywają się raz w tygodniu (7 spotkań) kazali mi przyjść po 28 tygodniu ciąży!!!
W planach jest zwiedzanie porodówki i oddziału dla noworodków!!
Oj plecy bolą a będa jeszcze bardziej!!!
Pozdrawiam
 
Przy nastepnej wizycie zapytam lekarza!! Wczoraj kolezanka mi powiedziała że ją tez strasznie plecy bolały ale przeszło jej w 7 m-cu!! Ale znając moje szczeście to bedą mnie bolec do końca a pewnie potem tez ::) Ja duzo czasu spedzam przed komputerem w pracy, pewnie to z tego !! Tak mnie bolą ze nie mam siły nic robic a tu trzeba za chwile szykowac mieszkanko na przybycie człowieczka, poza tym zacząć kompletowac wyprawke bo cały czas zebrac sie nie moge!! Póki co mam kilka drobiazgów a gdzie tam reszta!
Pozdrowionka
 
Cześc Mamusie !! Mam wrażenie ze strasznie sie ociagacie na naszym forum !! Słowiczku i jak tam po wizycie ?? Wszystko okej ??
 
reklama
reklama
Do góry