reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

A my bez ślubu to i bez rocznic. Luby nie uznanie w sumie prezentów. Zwykle to ja je robię. Jak mu się przypomi to jest zestaw kwiatek w doniczce i chipsy. Czasem ptasie mleczko do tego. Albo obiad z KFC przywiezie. Nie przepadam za makusiem. Za to ja mu kupiłam spawarkę, wyrzynarkę, mopa... I duuuuzo skarpet🤪
 
reklama
@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
Laski, dostałam wynik biocenozy pochwy i wygląda on tak jak w załączeniu. Niby jest ok ale jednak jakieś pojedyncze leukocyty i nie wiem co o tym myśleć? Nie mam żadnych objawów, nic mi się nie dzieje, nie miałam zadnej ingerencji w pochwę 😜 dzień przed badaniem, 2 dni przed miałam usg ginekologiczne ale nie wiem czy to cokolwiek wnosi do sprawy, czy po prostu szukam dziury w całym?🤷🏼‍♀️
Ja mialam gorsze wyniki, bodajże II/III i bez problemu mialam IUI oraz teraz punkcję. Lekarz z kliniki jak i ginekolog z przychodni nawet się nad tym wynikiem nie zastanawiali i stwierdzili, że jest w porządku. Też mialam pojedyncze leukocyty.
 
Ostatnia edycja:
@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Przytulam Cię mocno ❤️ Nie chcę, żebyś wracała na kreski, choć będzie nam Cię brakowało. Wbijaj na mamusie jak najszybciej i koniecznie daj nam znać. Ja wierzę w ten Wasz cud, nawet jak Tobie już zabrakło wiary. A tak w ogóle to: Jesteś super babeczką!!!!!!!!! 🍀
 
@Bolilol wielkie dzięki za mega wsparcie podczas tego wątku. Jak z tych fryteczek nie będzie cionsza, no to już nie wiem z czego może być?!?! 🤷🏼‍♀️ Zwłaszcza, że ja to przecież opcja niepokalane poczęcie - chłop 14 000km stąd, zero sexu od miesięcy, a tu nagle bach! Puszczalska!!!
Nie widziałam Cię jeszcze na wrześniówkach, ale trzymam moooooocno kciuki za wasz pierwszy i szczęśliwie ostatni, mam nadzieję, cykl ivf ❤️❤️❤️
 
@Bolilol wielkie dzięki za mega wsparcie podczas tego wątku. Jak z tych fryteczek nie będzie cionsza, no to już nie wiem z czego może być?!?! 🤷🏼‍♀️ Zwłaszcza, że ja to przecież opcja niepokalane poczęcie - chłop 14 000km stąd, zero sexu od miesięcy, a tu nagle bach! Puszczalska!!!
Nie widziałam Cię jeszcze na wrześniówkach, ale trzymam moooooocno kciuki za wasz pierwszy i szczęśliwie ostatni, mam nadzieję, cykl ivf ❤️❤️❤️
trzymam kciuki za Ciebie niezmiennie, kochana! Czekam na dobre wieści jutro 🤍
 
@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Dziękuje Ci, że mogłam Cię poznać. Za wsparcie i rozmowy. Trzymaj się dziewczyno. Trzymam za Ciebie kciuki w głębi serca. mam nadzieje, że wylądujesz na mamusiach niebawem.
I Love You Hug GIF by Chubbiverse
 
reklama
Do góry