reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🎉🎊 🌞 Sierpniowe kreski 🌞 🎊🎉

@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Trzymaj się kochana, będę trzymała za Ciebie, za męża kciuki, wiem o czym piszesz, sama ostatnio doświadczyłam/ doświadczam skrajnych emocji związanych ze staraniami. Bywają lepsze i gorsze dni, lepszy i gorszy czas.

Liczę zobaczyć Cię niebawem na innym wątku niż kreski 🤞🤞🤞
Jesteś super kobietą ❤❤
 
reklama
@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Będzie Cię tu brakowało, ale najważniejsze jest Twoje samopoczucie 🙂 powodzenie i Tobie się przyda więc trzymam kciuk 🤞 szybkiego wylądowania na mamusiowym wątku ❤️
 
Ostatnia edycja:
@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Doskonale rozumiem co czujesz i choć smutno, że Cię tu nie będzie, to Twoje dobre samopoczucie i spokojna głowa są najważniejsze ❤️Dbaj o siebie i do szybkiego zobaczenia w innym miejscu. W końcu i nam się uda! 🤞Dziękuje, że mogłam Cię poznać ❤️
 
@Bolilol dzięki Ci za ten sierpień ❤️
ciężarnym jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego oraz zdrowych, różowych bobasków 😘 za całą resztę nieustannie trzymam kciuki i wspieram, bo wciąż łącze się w bólu i nadziei 😌

Jednocześnie po 13 pełnych miesiącach na kreskach, bez oczekiwanego efektu niestety, dziękuję wszystkim za przygody😉 za rozmowy o zupie i o 💩, te żartobliwe i te bardziej poważne, czasem nawet za spiny i inne trudne rozkimny😉 czuję jednak, że na etapie, na którym jestem teraz- kreski już mi nie robią dobrze😏 już nie mam ochoty dłużej się oszukiwać, że stanie się cud, dlatego na ten moment kończę comiesięczny udział w wątku kreskowym😌 powodzenia wszystkim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Trzymam za Was bardzo mocno kciuki. Powodzenia. 🍀🤞
 
@Bolilol jeszcze ja chciałam podziękować za prowadzenie sierpniowego wątku, wsparcie i wiedzę💚
Sierpień wyglada przyzwoicie, oby wrzesień był jeszcze piękniejszy.
Niezmiennie trzymam za każdą z nas kciuki! 🤞🏼🤞🏼
 
reklama
Cześć, mam pytanie. Robie testy owulacyjne i wczoraj kreska była leciutko jaśniejsza niż testowa a dziś już dużo bladsza. Czy to możliwie ze przegapiłam pik? Załączam zdjęcia.
 

Załączniki

  • IMG_4643.jpeg
    IMG_4643.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 54
  • IMG_4627.jpeg
    IMG_4627.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 60
Do góry