reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuzzi - co do prezentów - jest dużo edukacyjnych z fishera. U nas też wszyscy pytają. Na razie zamówiłam u "Mikołaja": żyrafkę Sophie, kocki Clemmy i z Wooden Story. Te pierwsze sa miekkie i pachnace i mozna je pakowac do pyszczka, drugie drewniane. Myślałam jeszcze o tipi i krzesełku do karmienia.
 
Zuzzi jak najbardziej zabawki edukacyjne.. zaraz zacznie sie zabawa na siedzaco :)
Ja mam taki prblem ze mam wszystko.. pchaczr.. ksztalty itd.

Moj biedy emis taki wysypany a te szkockie debile nie potrafia stwierdzic c o mu jest.. kazdy mowi co innego . Przepisuje co innego.. a nawet krwi nie pobrali bo nie potrafia glaby.. tzn musze do szpitala zeby pobrali krew..ale ajpierw musze czekac na list ! Aaaa
 
Akuku mama roo fajna.. Tez o tym myśleliśmy :) ale to masz ta najnowsza co ma jakies ruchy fal, chyba samochód itp?
My ost tez huśtawkę zmieniliśmy, bo ta co kupiłam kiedyś to co z tego ze fajna była jak na baterie i cos z bunia było nie tak bo ciezko jej było sie "samemu" rozruszać ale kupiłam na ebay i nie mogłam juz oddać.. I kupiliśmy nowa (tez po cenie ...) ale do kontaktu o taka
ImageUploadedByForum BabyBoom1446743187.044978.jpg
A co do oddawania to tak samo w uk jak w us widze.. Oddasz czy masz paragon czy nie, tylko dokument pokazujesz i przyjmą bez problemu.. Co jest mega wygodne :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446743187.044978.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446743187.044978.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 57
Kopfer ma dokładnie tak samo z ubraniami.. Az ost byłam w sklepie i kupiłam kilka "tanich" sweterków bo nie mam totalnie sie w co ubrać i cały czas w tym samym chodziłam brrrr :D
U nas tez główka silna, moze na brzuszku jeszcze nie az tak, ale jak go trzymam do odbicia albo na ramieniu to główkę juz trzyma ładnie sam duzo..

Dziewczyny plany wyjazdowe macie super ! :) tez bym chciała ale moj jest okropny na wyjazdy.. Wiec moze sama ...

Akuku tak to juz jest z lekarzami :/ mam nadzieje ze sie dowiecie co sie dzieje ..

U nas tez prezentów nie bedzie bo jesteśmy sami, także dla siebie tylko robimy zawsze :)

Zuzzi tak jak dziewczyny piszą jakies zabawki edukacyjne, krzesło do karmienia, książeczki co czytania... Wazne zeby sie przydało :)
 
Cześć. ;)
Byliśmy w pon na usg bioderek i wszystko w porządku. A jutro wybieramy się do pediatry bo martwi mnie to że córeczka moja zaczęła chrapać i to głośno i wyczytałam że to nie jest normalne i musi być jakaś przyczyna tego i się zastanawiam cały czas jaka może być u nas.
Jyto też przyjeżdża teściowa z Włoch a ona jeszcze wnusi nie widziała więc pewnie będzie szaleństwo. A w niedziele chrzciny także trzymujcie kciuki by były udane ;)

To my już wykąpane i idę spać z córeczka do łóżeczka ;) bo jak teraz nakarmię to śpi do 12 :)

Milej nocki
 
Dziewczyny, dzięki za podpowiedzi (chętnie przyjmę więcej)[emoji6]

Aleks też ładnie trzyma główkę, ale głównie jak go noszę w pionie. Bardzo się wścieka na brzuszku i przez to, że nie lubi ciągle o tym zapominam [emoji19]
Któraś z Was jest fizjo, prawda? Młody dużo bardziej i częściej patrzy w lewą stronę. Mam na myśli głowę. Umie bez problemu w obie strony, ale nie chce i muszę go czymś zainteresować żeby spojrzał w lewo. Staram się go nosić na obu rękach na przemian itd (mąż ma z tym problemem, bo mówi, że jak go ma w drugiej to się nie pewnie czuje i boi się, że upuści. Na pewno nie wynika to z tego po której stronie od łóżeczka /przewijaka itp ma jakieś ciekawe rzeczy do oglądania. Powinnam się martwić?
 
Zuzzi mam podobny problem wiec podlavzam sie do pytania.
Filip spi z glowka w lewa strone i ni cholere zebym to zmienila.
 
reklama
hey!

Moja Pola chce juz siadac a to przeciez dopiero 3 miesiac! bylam w poniedzialek u ortopedy i sprawdzil bioderka wszystko super :) powiedzial, ze zadnych przeciwskazan nie widzi byle nie za duzo - mozemy tez cwiczyc podciaganie do siadu co idzie jej doskonale. Az sam lekarz byl zdziwiony :-D:-D powiedzial, ze nie mam sie sugerowac tym, ze dziecko powinno cos zrobic za jakis czas i spokojnie z nia cwiczyc :)

Co do lezenia na brzuszku - na palcach jednej reki moglabym zliczyc ile razy Pola lezala na brzuszku :p a jak ja dzisiaj polozylam to prawie 2 min trzymala caly czas glowke do gory takze szok ;)
 
Do góry