reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Czesc kobitki :)

Dawno nas tu nie bylo, mialam zepsuty wyswietlacz w tel ale juz mam nowy telefon :)

W srode mamy drugie szczepienie, maly juz wazy ponad 6kg

Jutro przylatuje tesciowa na tydzien takze pewnie malo mnie bedzie

Starszak od czwartku zaczal przedszkole :) I juz kaszelek ma, grrr...
 
Wracam do po w styczniu. Jeszcze trochę czasu zostało. Najgorsze ze w mieszkaniu mam jeszcze masę roboty.
Przeraża mnie ten powrót..,
 
Lidia na pewno wszystko się uda [emoji4]
Amor podziwiam za remont przez telefon.
Lunera ja też zakochhuję (ciekawe czy wygwiazdkuje [emoji12]) się każdego dnia coraz bardziej. Aleks też coraz przystojniejszy choć nadal ma jakieś niedoskonałości na buzi, ale to już nic w porównaniu do trądziku jaki miał.
Loveboiled zdrówka dla przedszkolaka!
A ja się muszę pochwalić, że Aleks po wielu dniach trenowania dziś pierwszy raz powiedział AGU zamiast AU [emoji7] Jesteśmy z m bardzo dumni.
 
Dziewczyny do kiedy dzieci ulewala? Mnie to ulewanie i napinanie tak wkurza, ze już wyrobić nie moge.

Na dodatek od 3 dni pod moim oknem cały czas słyszę petardy.
 
Amor nie wiem do kiedy, ale Olek już baaardzo rzadko ulewa. Zauważyłam, że czasami ma taki ulewający dzień, ale większość dni to zero. Dziś po południu parę razu ulał i wczoraj, a wcześniej to nie pamiętam kiedy, pewnie ze dwa dni spokoju było.
 
Amor u nas problem ulewania się zmniejsza tzn dalej ulewa zaraz po karmieniu ale to śmieję się że nie chce być piękny i gładki więc gardzi na ostatki ;-) jednak nie ma już tego tyle co wcześniej. Mi lekarka mówila ze po 3 miesiącu się stabilizuje.
Zuzzi gratuluję! U nas leniuch zmienił agu na gu i ga :-) ogólnie jest straszna gaduła i śmieszek. Wystarczy tylko się pochylić nad nim i uśmiech od ucha do ucha. Pamiętam że z Martą trzeba się było nagimnastykować żeby nas obdarzyła uśmiechem a Szymek mało wymagająca bestia jest :-)
 
reklama
Panikara Olek też jest śmieszek [emoji4] Nawet tak do niego mówię czasem. Chętnie się śmieje w okolicach 5 nad ranem jak mu np pieluszkę zmieniam. O innych porach też, ale że tak w nocy?[emoji12]
 
Do góry