reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Leon skończył 4, co oznacza, że za 8 do żłobka/pracy... o mój jeżu! całkiem mnie to przerasta!

Sann - Lenka zaraz pół roczku skończy, a przecież dopiero co napisałaś, że jesteś już w jednopaku! :)
 
martuszka super ze z Tymkiem wszystko ok i to nie alergia. co do fb to moze skusisz sie na zalozenie konta na potreby grupy. ja tak zrobilam 2 lata temu bo oficjalnie mnie tam nie ma;-)
a ze bb umiera to bylo do przewidzenia po przenosinach na fb. przerabialam juz to przy starszaku. no trudno

blerka ja tez ubolewam nad tym ze ten czas tak szybko leci. ze starszakiem nie mialam rocznego macierzynskiego i caly czas powtarzam ze to najlepsze do rzad do tej pory wymyslil:-)
 
Ja też się cieszę że to nie alergia :-)

Lunera to mix oleju lnianego i wody wapiennej

Lucynko ale Michasia wyciągnęło :-D

Sann to już??

Marand może masz rację z tym profilem na potrzeby grupy bo cały czas się zastanawiam co tam u Was :-) jak Tymek pozwoli to wieczorem się za to zabiorę
A co do tego urlopu to mamy dobrze biorąc pod uwagę że kiedyś trwał on 3 miesiące
 
Sann wow 5 styknela!!! Buziaki

Tutaj w es maciezynski to raptem 4 miesiace. Ja jestem zatrudniona w firmie mojego enka wiec spoko. Ale maciezynski juz mi sie skonczyl. Jak pomysle ze juz mialabym pracowac i zostawic Hugi. Lo matko....

Martuszka zakladaj konto juz [emoji12]
 
Ja sobie nie wyobrażam zostawić córeczki i iść do pracy zwłaszcza że się zrobiła tylko mamusiowa. Wcześniej zasnęła w bujaczku jak była bardzo zmęczona, a teraz będzie płakać dopóki nie wezmę jej na ręce. Nawet u taty nie uśnie, żeby mieć chwilę dla siebie musi być uśpiona na moich rękach żebym mogła ją dać na ręce taty, o położeniu do łóżeczka czy do bujaczka nie ma nawet mowy, nie zdążę położyć jak już oczy szeroko otwarte.

Już się nie mogę doczekać świąt ale z drugiej strony się troszkę boję bo jedziemy w Wigilię do moich rodziców na działkę i zostajemy tam do poniedziałku i boję się że Milenka będzie marudna w nowym miejscu.

Już mnie ręka boli, córa już śpi mi na rękach 2h ;) ale dobrze, niech śpi ;)
 
Lidia nie stresuj się wyjazdem będzie co ma być a może Was zaskoczy. Ja też się bałam jak w październiku jechałam do mamy i to pociągiem a było tak fajnie ze zostałam z Michasiem 2 tyg :-)

Blerka ooo ja też jestem tego zdania i też bym chciała żeby macierzyński był 3 lata :-)
 
reklama
Lidia - będzie dobrze...a ze spaniem przejdzie Jej, zobaczysz. Mój Leon od 2 dni na nowo pokochał swój hamak i w nim śpi w ciągu dnia, a był taki czas, że jak tylko odkładałam to płakał bardzo.
Trzymam kciki!

Luca - wiesz... zawsze można z biegu próbować robić drugie :p i wtedy jeszcze jakiś czas w domu by się było :p
 
Do góry