reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej :)
Dziekuję Blerka za pamięć :) U nas wszystko w porządku. Ząbki idą, ale nie widać ich jeszcze. Kolejne szczepienie dopiero za dwa miesiące. Dzisiaj zmieniliśmy gondole na spacerówkę. Jutro mamy pobranie krwi na skaze dlaczego tak sie utrzymuje, ale odpukać jest juz dobrze. Jemy jabłuszko i marcheweczke. Ubranka przeważnie nosimy juz na 74, bo miesiac temu mial juz 69cm i ponad 7kg. A co u Was? Kurka zapomnialam, która z Was pisała, że mieszka na Woli?
 
reklama
To widze ze tylko ja mam klopsa, moj synek nosi 68-74 a wazy 9140g straszny glodomor. Teraz walczymy z nocnymi pobudkami. Od miesiaca ma cowke i budzi sie jak noworodek nie wiem co sie dzieje
 
  • Czesc dziewczyny ☺ mój synek w poniedziałek będzie miał 6 miesięcy. Zjada już gotowane jarzynki i deserki a przez to mam już coraz mniej pokarmu i na codzień wystarcza ale tak żeby odciągnąć to niestety ale już za mało. Wracam do szkoły na weekendy i nie będzie mnie od rana do popołudnia. Dziś kupiłam bebiko żeby mąż miał czym synka nakarmić. Co myślicie o bebiko ? I może macie jakieś rady na temat dokarmiania lub karmienia mieszanego?
 
jak podajesz jarzynki i owoce to sciagaj w tyn czasie a.pokarmu przybedzie, jesli masz.laktator to mozesz.zrobic zapas.na.czas koedy cie nie ma, ja synkowi podawalam nan, kolezanki bebilon, nie wiem.jakie jest.bebiko, zapytalabym.lekarza co poleca, ja wyjezdzalam.na.dwa.dni od.drugiego miesoaca malucha i dostawal moj pokarm, robilam zapasy w zamrazarce
 
  • Czesc dziewczyny ☺ mój synek w poniedziałek będzie miał 6 miesięcy. Zjada już gotowane jarzynki i deserki a przez to mam już coraz mniej pokarmu i na codzień wystarcza ale tak żeby odciągnąć to niestety ale już za mało. Wracam do szkoły na weekendy i nie będzie mnie od rana do popołudnia. Dziś kupiłam bebiko żeby mąż miał czym synka nakarmić. Co myślicie o bebiko ? I może macie jakieś rady na temat dokarmiania lub karmienia mieszanego?

Aneczka Bebiko jest dobre zwłaszcza jak karmisz piersią. Hipp Combiotic czy jak to się pisze też śmiało można podawać jak się karmi piersią. Nan jest ciężkie więc może boleć brzuszek. Mój synek przerabial różne mleka jak leżał w szpitalu a ja jeszcze nie miałam swojego mleka. W tej chwili jest głównie na bebiko bo u mnie też coraz mniej mleka a dwa że synek nie chce piersi.
 
Aaa i karmienie mieszane było tak że jak już pobudzilam laktacje to pił z piersi i np jedna lub 2 butelki a potem już bez mm lub bardzo rzadko lub np jak musiałam wyjść a nie miałam ściągniętego mleka to dostał mm. Nagle nie chciał piesi albo raz pił a raz nie więc zaczęłam mu dawać mm jeśli robił awanturę przy piersi aż przyszło tak ze zaczęłam odciagac i raz dawałam swoje a raz mm i tak jest do teraz z tym że częściej dostaje mm.
 
reklama
Lucalew ewelinka dzięki dziewczyny. Czy któreś z waszych dzieciaczkow już samo siedzi?;) mój synio bardzo się stara ale jeszcze mu nie wychodzi ;) dostałam pierwszy okres :(
 
Do góry