reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny
wlasnie wrocilam do domu z wizyty a wiec jest pecherzyk :-) ale niestety musze jeszcze poczekac na kolejna wizyte zeby bylo cos widac wiecej bo to jeszcze bardzo wczesna ciaza. Dostalam zwolnienie wiec bede czesciej tu zagladac. Mam tabletki na podtrzymanie bo troche niski progesteron. Zalecenia to duzooooooo odpoczywac, nie przemeczac sie i sie nie stresowac.
Nastepna wizyta 20.12.
Trzymam dziewczyny za Was mocno kciuki i tak jak sobie ciagle powtarzam - musi byc dobrze i tego bede sie trzymac.
Ja nie mam mdlosci i nie mialam wczesniej wiec nie znam dobrej metody wiem ze ponoc napar z imbiru niektorym pomaga i przed wstaniem z lozka zagrysc pare krakersow.
 
No Lucalew w końcu jesteś:-) cieszę się z twojego podejścia bo to dobre podejście:-) tylko najgorsze to czekanie. Ja np nigdy nie byłam cierpliwa i tak mi pozostało. No ale tu niestety niektórych rzeczy nie przeskoczymy.
to u lekarza ci robili od razu badania że wiesz o tym progesteronie czy sama sobie robiłaś?
 
Beatko czytasz w moich myslach :) ja tez mam rozne napady paniki itp ale po chwili mysle sobie ze musi byc wszystko dobrze ! Dzis do kierownika (z ktorym sie dobrze dogaduje ) powiedzialam zeby sie nie zdziwil jak sie po sutkach bede macac ale sprawdzam czy bola bo jak bola to dobrze :D a on ze pierwszy raz slyszy ze jak cos boli to dobrze :D ale naprawde mam czasem takie napady ze 'o moj boze, bola mniej' a za chwile sie uspokajam, kolezanke mam w 14tyg ktora mowi ze jak ja przestawalo bolec to sie cieszyla bo miala spokoj :D a u niej wszystko w porzadku, wiec szkoda nerwow. Jak ma sie cos stac to i tak sie stanie, ne mamy na to wplywu. Ale jesli jednak bedzie ok to szkoda zeby stres odbil sie na niewinnym bejbolu
 
Beata88 zrobilam wczoraj sama ale tu gdzie chodze do lekarza pewno na miejscu bym musiala i tak zrobic i czekac 2h na wynik jak to bylo w pierwszej ciazy. Moj doktor jest super, chodze co prawda narazie prywatnie ale on np nie bierze dodatkowej kasy jak mam przyjsc po recepte czy wynik. Mam skierowanie do poradni patologi ciazy na nfz ze wzgledu na cukrzyce ale tez bede chodzic do tej samej przychodni ale innego lekarza tez bardzo dobrej Pani doktor takze sie ciesze no i ze na nfz. Ta Pani doktor pracuje jeszcze w szpitalu o III stopniu referencyjnosci wiec jakby od pukac oczywiscie cos sie dzialo to zawsze moze mnie polozyc na oddzial no i wiem ze to szpital gdzie bede chciala rodzic.
Magnus92 masz racje nic nie jestesmy w stanie zrobic tylko byc dobrej mysli. Ja tez jestem niecierpliwa ale ucze sie caly czas dobrze myslec i odpedzac zle mysli.
 
Wszystko jest ok :D
Widziałam Młodego, widziałam pracę serduszka :-) mogę pić kawę i ćwiczyć ;-)
Następną wizytę mam 7 stycznia, a USG jakieś podobno superdokładne 23 stycznia...
Nie wiedziałam, że badania krwi robione prywatnie są tak strasznie drogie... no ale trudno...
 
reklama
No to dziś dzień dobrych wieści:-):-) jeszcze raz gratulacje dziewczyny.
ja juz w luzku oglądam film i czekam na mężulka aż wróci z drugiej zmiany. Także pa do jutra :-*
 
Do góry