reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Blerka gratuluje bijacego serduszka :-) no ja musze jeszcze troche poczekac.
Magnus92 czas szybko plynie zobaczysz jak sie nie obejzymy a bedzie juz wiosna a potem lato :-)
Tez zmykam do lozka, dobrej nocy dziewczyny
 
reklama
blerka gratulacje ze wszystko ok

lucalew u mnie nie robia zadnych hormonalych badan w ciazy, w gole, maja gdzies,

moja wizyta w piatek, trzymajcie kciuki

witam nowe przyszle mamusie :)
 
Blerka gratulacje i zazdroszczę :)!
U mnie dalej żadnych objawów, zero mdłości, zero zmęczenia, gdyby ciąża nie była planowana, nigdy nie pomyślałabym, że to już :)
Mój mąż kupił mi dziś wielką kalarepę, obrał i niemal karmi:p Wyczytał, że ma dużo kwasu:p
Miłego wieczoru:*
 
witam,

na wstępie gratuluję udanych wizyt:-)


Blerka – zazdroszczę oczywiście pozytywnie bijącego serduszka, sama nie mogę się tego doczekać, gdy usłyszałam bijące serduszko swego synka gdy był jeszcze w brzuchu to prawie się popłakałam



magduś92 – 9 miesięcy niby długo, ale szybko minął tak naprawdę



lucalew – super że wizyta udana, odpoczywaj


muffi – my będziemy chcieli poznać płeć, w pierwszej ciąży chciałam więc i teraz też, i nie to że jakoś jest mi to mega ważne, ale od kiedy wiedziałam że to będzie synek to poczułam że ten „ktoś” co siedzi w moim brzuchu przestał być „ono”


maartuszkaa – mój synek jeszcze o niczym nie wie, z podobnego względu jak u beata88, bo by się wygadał a my jeszcze nie chcemy wszystkim mówić, poza tym to jeszcze tyle czasu zanim dzidzia się pojawi że chyba jest za mały na tak wczesne informowanie


beata88 – o tak ruchy dziecka w brzuchu to coś fantastycznego, uczucie nie do opisania, najlepsza część ciąży, dla mnie jeszcze takim cudownym momentem było po raz pierwszy usłyszenie bijącego serduszka


a mnie dziś rano powitały mdłości, mam nadzieję że to chwilowe, późnej do 15 w pracy sajgon że nie było jak na przerwę wyjść, że aż mi już słabo się robiło

czy wam też chce się wymiotować podczas mycia zębów, bo ja rano to nie jestem w stanie ich myć:baffled:
 
Dziewczyny, gratuluję dobrych wieści po wizytach!!! ;)

Lucalew a jaki dokładnie miałaś progesteron?
 
Ostatnia edycja:
Amma14 ja też prawie nie mam objawów. Tylko te piersi jak były duże, tak teraz mam wrażenie, że to jakieś balony. Chyba powinnyśmy się cieszyć, że się dobrze czujemy. Ja tylko zauważyłam, że jak robię się głodna, to odczuwam lekki dyskomfort w brzuchu, ale równie dobrze miewałam tak jak nie byłam w ciąży. Pewnie gdyby nie starania i pomiary, to też bym nie domyśliła się, że jestem w ciąży.

Trochę zazdroszczę Wam tych serduszek, ale z drugiej strony i tak najważniejsze jest to USG w 11-14 tygodniu. U mojej siostry właśnie wtedy w pierwszej ciąży wykryli, że coś było nie tak.

Ja mam wizytę 19-go, wtedy już będą wszystkie wyniki badań krwi i pewnie dalsze zalecenia. Sportu mi lekarz nie zakazał, na szczęście, tylko oczywiście bez przesady. USG będę miała 14 stycznia i wtedy jeżeli wszystko będzie ok, to mogę ogłaszać nowinę. Właśnie sobie uświadomiłam, że mój rower szosowy przez jakiś rok będzie stał i się kurzył, bo na wiosnę już nim nie pojadę.
 
reklama
Gratuluje wszystkim dziewczynom udanych wizyt :)

A ja jestem chora :no: juz wczoraj mnie gardlo bolalo a dzis to jest jakas masakra.... wszystko boli, w glowie sie kreci i niedobrze mi....W dodatku nie mam termometru, musze kupic dopiero dzis po pracy... Tak sie martwie.... Najpierw to cholerne zapalenie pecherza a teraz to.... Ja nie wiem jak to moje bejbi daje sobie tam rade.... Wiecznie cos....
 
Do góry