reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam
Wczoraj popludniu mala mi wymiotowala wiec nie mialam czasu zajrzec. Nie wiem co jej bylo, na szczescie juz wszystko ok

Gratuluje udanych wczorajszych wizyt!!!

Maartuszkaa ja malej wspomnialam cos o dzidzi w brzuszku ale narazie olala ta wiadomosc :-))) moze jeszcze nie czaji o co chodzi. Jak brzuch bedzie wiekszy to wtedy bede jej caly czas tlumaczyc.

Muffi o prosze nie chcecie znac plci :-) ja bym nie wytrzymala :-)

Magdus zdrowka! A tymi tabletakmi sie nie przejmuj. Bylo jeszcze bardzo wczesnie. Napewno nic zlego nie zrobily maluszkowi a ciebie wyleczyly.
Anulka witaj! szybko sie o rodzenstwo postaraliscie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć, jestem tu nowa:) też niedawno dowiedziałam się, że mam pęcherzyk:) Najpierw męczyła mnie jakby grypa, ale coś mi w niej nie pasowało, potem była baaardzo blada kreska na teście, potem (w zeszły wtorek) beta 46, w piątek gin potwierdził, że jest pęcherzyk, ale ciąża jest bardzo mała i kazał powtórzyć betę. Dodatkowo wtedy rano raz zakrwawiłam, więc dostałam L4 i progesteron na podtrzymanie. Beta sobotnia - 108, dziś powtórzyłam - 195... Mam nadzieję, że to dobrze. Wizytę mam w przyszły piątek i szczerze mówiąc boję się...
 
Hej dziewczyny, witam wszystkie nowe mamusie
Starajaca25 bedzie dobrze, nie zadreczaj sie ja rowniez jak Ty i niektore dziewczyny na forum niedawno stracilam malenstwo i tez czasem przychodza zle mysli ale zaraz je przepedzam bo stres nie pomaga a moze zaszkodzic. Nie wiem moze jak Cie nachodzi stres, strach to wlacz sobie jakas muzyke, siegnij po ksiazke lub wlacz komedie lub ciekawy program zeby nie myslec mi to pomoga.

Magnus92 tak jak dziewczyny juz pisaly, nie martw sie tymi tabletkami, tez jestem przeziebiona i walcze domowymi sposobami, dzis caly dzien spalam i jakby troche mi lepiej. Moze warto pomyslec o wolnym z pracy zebys sie mogla wylezec i wyzdrowiec?!
Trzymam za nas Wszystkie kciuki co by wszystkie choroby i mdlosci szybko przeszly :-)
 
Lucalew wlasnie dopiero w poniedzialek ide do lekarza, tzn jednak w poniedzialek a nie w srode jak mowilam. Przelozylam bo martwie sie a to bedzie ok. 5 tydz. i 5,6 dzien wiec moze juz cos zobaczy i mnie troszke uspokoi a poza tym moze da l4...
Beata i Starajaca - ja swoja core zawierzylam babci i dziadkowi meza, ktory umarl w czasie w ktorym mala byla tworzona heh.
Tez mialam zatrzymana, tzn serducho przestalo bic, akurat na prenatalnych bylismy, wszystko mialo byc ok a lekarz powiedzial, ze nie ma dobrych wiesci... I tego tak bardzo sie obawiam.... Ze nawet nie bede wiedziec kiedy :( I dlatego mimo wszystko uwazam, ze te ktore dostaja plamienia juz moga podejrzewac ze cos bedzie nie tak, a tym ktore nie maja zadnych objawow jest najgorzej, bo ida na rutynowa wizyte i nagle caly swiat sie wali....
 
Magnus92 bardzo dobrze idz do lekarza, trzymam mocno kciuki, uspokoi to Ciebie i moze dostaniesz l4 zebys mogla sie podleczyc i odpoczac.
Ja moje malenstwo zawierzylam babci i tez bylo to poronienie zatrzymane :-(
 
Dziewczyny martwię się:( Moje TSH wynosi 3,27 podczas gdy maksymalne dla kobiety w I trymestrze to 2,5. Moja ginekolog o tym wie dlatego skierowała mnie do endorynologa u którego dziś byłam. Mam zrobić kilka badań na następną wizytę za miesiąc a w tym czasie zażywać tabletki na obniżenie TSH.
Oczywiście po lekturze w Internecie wiem że hormon ten należy wyrównać przed ciążą bo jest niezwykle ważny w okresie do 12 tygodnia ciąży kiedy dziecko nie ma jeszcze własnego hormonu i korzysta z mamy. I wiem czym to grozi i się dołuję:(
Z drugiej strony skoro zarówno ginekolog jak i endokrynolog podeszli do tego spokojnie to może nie ma powodu do paniki. A może na tym polega ich praca.

Tak więc ja mam dziś marne samopoczucie, nawet mój wilczy apetyt się skończył:(

A poza tym gratuluję szczęściarom które dziś miały dobrą wizytę u lekarza!
Chciałabym żebyśmy już wszystkie w tym gronie były po I trymestrze niech ten czas szybciej leci...

Buziaki!!
 
Aga_Z nie martw sie ja mam niedoczynnosc tarczycy chorobe hashimoto i wynik Tsh z srody to 3,1 wiec podobnie jak Ty z tym ze ja jeszcze robilam FT 4 i FT 3 i wazne tez sa te wyniki bo tsh sie zmienia i jutro juz mozesz miec w normie. Moj lekarz ginekolog-endokrynolog powiedzial ze nie jest to zly wynik wazne zeby ft4 nie byl za wysoki, ja go mam troche powyzej normy ale uspokoil mnie ze jest ok i ze dawke leku ktora przyjmuje jest ok i zobaczymy za tydzien czy cos sie zmieni czy tez nie. Nie czytaj za duzo bo tylko sie niepotrzebnie bedziesz stresowac. Uszy do gory, bierz leki i badaj co jakis czas Tsh i najlepiej jeszcze ft4.
 
Aga, bedziemy ! Powiem wiecej : w tym skladzie w lipcu bedziemy narzekac na nasze ogromne brzuchy i na opuchniete kostki! :-)
Musi byc dobrze ! ! Tyle kobitek po poronieniu... Tym razem wszystko bedzie ksiazkowo :-) !
 
reklama
Dzięki dziewczęta:) Nie pozostało mi nic tylko przykładnie jeść tabletki i mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Spokojnej nocy Wam życzę.
 
Do góry