reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny. Złożyłam projekty do Budżetu Partycypacyjnego (termin był do dzisiaj w Warszawie), więc w końcu miałam chwilę czasu, żeby nadrobić forum. Strasznie mi przykro, kiedy przeczytałam, to co napisała Gnidka, trzymaj się, dziewczyno.

Gratuluję udanych wizyt.

Walentynek my nie obchodzimy raczej. Akurat w sobotę wyprawiłam Mża na tygodniowy wyjazd z chórem politechniki, z którym on śpiewa od czasów studiów. Potem standardowo - trening, obiad, drzemka. W niedzielę w końcu ogarnęłam mieszkanie, bo już się prosiło o porządek.
Czy Wam też tak brzuchy rosną? U mnie przez cały styczeń jakby się zatrzymało, a teraz już strasznie szybko się powiększa. Waga już prawie 2 kilo więcej od początku lutego pokazała no i brzuch już naprawdę widoczny. Ruchów raczej nie czuję, chyba, że takie jakieś bulgotanie, jak leżę spokojnie. Jutro mam wizytę o 10 i wreszcie odbiorę wyniki tego USG, które miałam 28go stycznia, a także pewnie się dowiem, na kiedy mam się zapisać na połówkowe. Na szkołę rodzenia chcę się oczywiście zapisać, tylko mam nadzieję, że jest u nas za darmo, chyba nawet widziałam jakieś zaproszenia. Może spokojnie zacznę się dowiadywać, ale jest jeszcze czas.
 
reklama
Martuszka najważniejsze że wszystko dobrze a zdjęcie jeszcze nie jedno będzie;-)

Jlnx widzę że jestesmy w takiej samej sytuacji jeśli chodzi o wizyty. . Nie fajne to.. ja jeszcze też tydzień muszę czekać by się dowiedzieć co było na wizycie prawie miesiąc temu :-/
 
Hej Bączki!

Anney - gratulacje dla syna!

Gratuluję Wam dziewczyny wizyt! ja mam jutro i strasznie się denerwuje.... Mam nadzieję, że poznam jutro płeć! i przede wszystkim, że gin powie, że wszystko ok.

Dziewczyny tak szczerze czy Leon i Apolonia to brzydkie imiona? ludzie się krzywią bardzo. jest nam głównie mi przykro. nam się bardzo podobają i i tak nie zmienimy, ale te komentarze - powtarzające się, są po prostu przykre.
 
Gratuluje wizyt dziewczyny.. Ja juz w czwartek :) i juz sie martwię Eh jeszcze "prawie" dwa dni..

Blerka co do tych imion to ja mam zdanie ze Leon jest do przejścia tzn nie jest jakoś brzydkie czy dziwne.. Ale Apolonia to dla mnie zdecodowanie kojarzy sie tylko z apoloniuszem tajnerem i jestem raczej na nie..
Ale wiadomo ze to tylko opinia i tak naprawdę wszystko zależy od was..
 
Blerka olej to i sie nie przejmuj. Mnie sie osobiscie Leon bardzo podoba. Moja mama tez jakies komentarze robi jak mowie ze jak bedzie synek to chcemy nadac na imie Iwo ale uwazam ze to nasza sprawa i co to za komentowanie. Zawsze sie ktos znajdzie komu sie jakies imie nie bedzie podobalo takze ja sie tym nie przejmuje. Nie stresuj sid tym Blerka bo imiona sa normalne i ladne.
 
Dzięki Dziewczyny.

aaa i co najlepsze to wcale nie Pola jest tak krytykowana tylko właśnie Leon. że brzydkie, że dziecko się będzie wstydziło, że stare, że lepiej moze inne.
 
Ostatnia edycja:
blerka, mnie te imiona się jak najbardziej podobają. Apolonia to Pola w skróćie chyba, więc co "brzydkiego" jest w tak wdzięcznym imieniu? Olej temat, albo dla śmiechu odpowiedz, że zastanawiasz się nad reksiem, rumcajsem itp. no co za ludzie, wszędzie swoje 3 grosze wcisną!
 
reklama
Ja tam się nie przejmuje opinią innych czy podoba im się wybrane imię... Każdy chciałby inne :-) ważne żeby nam się podobało bo to bd nasze dzieciatka :-*
 
Do góry