Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja:-)K mi lekarz przepisał lactovaginal, to leciało ze mnie ciurkiem kolejne dwa tygodnie. Totalnie nie dla mnie.
kiedys miałam problem z grzybica, dkuuuugo, leki, zioła, nic nie pomagało.
lekarz kazał odstawić wszelkie płyny do mycia intymnego i wodę z cytryna.... Cytryna ustawia środowisko zasadowe i grzyb nie rośnie. I od wielu lat mam spokój.
A lactacyd jest idealny do mycia szarej wanny :-) Koleżance sie rozlał i pięknie ja wybiegli, wiec ja sie tym myć nie będę nigdy
Ja używam mydła z oleju palmowego, oliwkowego, kokosowego i shea, z olejami pomarańczy czy trawy cytrynowej. Nie mam ogóle problemów ze skóra :-) No chyba,ze mi przymarznie jak sie z m całuje na dworze ;-)
A kuku, slodziak! Taki był mój brat jak mały, a ja jestem jego przeciwnikiem, nie lubiłam przytulać, buzi w miejscu publicznym. wstydzilam ze ktoś nas ogląda i wyśmiewa itd. Nie wiem czemu tak jest, niestety tak mam to juz do dziś. Jak juz mój M na przywitanie da mi buzi czy po trzyma mnie za rączkę i zaraz rumienie jak na buraka.
Przypomniałam sobie jeszcze o Świadoma mama. Tam akurat jest sesja zdj na miejscu dodatkowo :-) ale dostaje się tylko 1 zdjęcie, pozostałe ewentualnie można dokupić.
Anney haha wiesz on nic nie mowi ale moze sie nie przyznaje
Lucalew poczekam na sppkojnie, boje sie faszerowac tabletkami. Ale dziekuje za odpowiedzi :*