reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Beatko nagrałam jak maleństwo się rusza <3 ...
Mam problem z dodaniem filmu bo mam go na laptopie a widzialam że można tylko dodawać przez adres url ...:-(
 
reklama
sann wsadz na you tube może i wtedy nam link daj :)

beata nie pytałam jej o wiek :D dla mnie na 15 wygląda..a w uk mnie nic nie zdziwi ...oni tu szybko zaczynają ...
 
hey!

dzisiaj wrocilam z weekendu u tesciow - powiedzialam, ze za miesiac w 7 juz miesiacu chce zrobic WSZYSTKIE zakupy dla malucha.

na co tesciowa, ze nie moge zrobic do 8 miesiaca bo dziecko umrze :wściekła/y::wściekła/y:

ale sie wkurzylam na maksa! co to za gadnie glupie!!!

czy Wy zwracacie uwage na takie cos? co w ogole odpowiadac jak sie cos takiego uslyszy bo nie mam pomysly? :no:
 
Olka a juz wiadomo jaka płec ma bliźniak?

Ej Loveboiled tez dawno nie było...

Natka24 , --- bym stwierdziła,że jestem katoliczką i nie wierzę w zababony.
Nie będę dalej komentować co myslę o tym co powiedziała Twoja teściowa....

Chodziłam do gimnazjum z koleżanka, która zaszła w ciążę mając lat 14. Teraz ma syna w wieku 15 lat. Zadna patologia, wręcz przeciwnie, jedni z najbogatszych w mieście, a żeby jeszcze tego było mało, chłopak 15 lat rzucił się pod pociąg z miesiąc przed tym zanim nowina się rozeszła
 
reklama
Olka co tam :D 3 ciaze jedna po drugiej :D hehe

Natka hahaha :D to ja nie powinnam mieć nawet pierwszego dziecka ! bo ja kupowałam jak jeszcze w ciąży nie bylam buhahah :D ale wiedziałam ze zajde no nie ? haha :D

co odpwiadac ? hmm cos w stylu.. nie kupuj jedzenia na tydzień bo umrzesz na początku tygodni...biletu miesięcznego nie, wakacji wcześniej nie zamawiac...itd. itd.
co ma wisieć nie utonie..i to czy mamy wyprawke czy tez nie nic nie zmienia... w 8 miesiącu czyli w lipcu buszować po sklepach ? kiedy nie wiadomo czy dasz rade kapcie ubrać bo mzoe będą nogi puchnac od ciepla ? ja w 30 tyg będę już torbe do szpitala miała spakowana :D tzn mam taki zamiar :D:D
a ja wiem czy się wcześniej nie rozsypie ?
ja chce czekac na dziecko z radoscia i gotowoscia... swoja droga to tylko w Polsce te zabobony chyba ;/ bo tu nigdy nie slyszalam :p
 
Do góry