reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

sann :D:D suuuper :D widać widać ! a to dopiero początek :D poznie to bedziez nagrywać obcego w brzuchu haha :D

lilija bo bardzo często z dobrych rodzin wychodzą gagatki :) szkoda chłopaka...widać brak rozmow rodzica z dzieckiem... tzn keidys tak było ze masz robic tak bo co ludzie powiedzą :(

dobra ja mykam lulać :)
 
reklama
Sann super!! Nie sądziłam że to widać tak wcześnie! [emoji1] Też już chcę!!
Natka współczuję. Ja też dziś nie wiedziałam co odpowiedzieć na tekst teścia "dobrze że nie dziewczynka", ale to był troszkę mniejszy kaliber niż Twoja teściowa. Ja powiedziałam że mnie to nie bawi na co usłyszałam że to tylko żarty. Odpowiedziałam że mnie te żarty nie bawią i nie życzę sobie. Dobrze że u mnie z emocjami ciążowymi ok i dałam radę się opanować. Wniosek mam jeden. Najwyraźniej będziemy musiały się trochę głupot nasłuchać. Jesteśmy w ciąży i chyba nikt nie powinien się obrazić za niegrzeczną reakcję z naszej strony [emoji12]
 
Sann widać :))) , kreskę ciążowa też juz masz wyraźną

Uciekam spać, trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę, w prawdzie zwykła, ale jakże niezwykła ;))
 
hej babeczki

ja tylko na chwile, melduje ze zyje ale ledwo
dopadl nas rota wirus i po porstu ledwo zyje, zaczelo sie od synka ale on an szczescie lagodnie przeszedl, natomiast mnie wymeczylo na maksa, 2 kilo mniej na wadze i chodze ledwo zywa, we czwartek bylam gotowa juz prawie pogotowie wzywac zeby mnie zabrali ale jakos przetwalam, licze ze to juz koniec wymiotow bo zdechne chyba

jak juz do reszty sie ogarne to sie odezwe

trzymajcie sie brzuchatki i zdrowka wam
 
Hehe kobitki. No ja też właśnie obsypana I plamy jakieś i czesto mi niedobrze a Leo kochany ciągle szaleje. A moj m mówi ze jeszcze jedną próbę mamy żeby mlody sam sie nie chował. Choc ja to jako zart juz traktuje :)) Zawsze chciał 4 ( bo jedynak) a ja jedno i chyba ku jego myśli idzie. Tak mi dobrze znów się cieszyc !
 
Zdrówka zdrówka kochane !!:)

Sann super ! Tez juz chce...:/ a u mnie dalej cisza Eh..

A i kupiłam dzis łóżeczko dla maluszka.. ! Pochwale sie w wątku wyprawkowym zdjęciem :) A mieliśmy tylko oglądać ale moj jak zobaczył to kase wyciągał haha :D teraz mebelki te co mamy upatrzone to znalazłam w brązie tylko poczekamy z tydz na kase i buszujemy po necie za wozkami.. Eh kupimy i tak jak akuku mówi bedzie potem spokoj ..
 
Dziekuje dziewczyny! :tak:

chyba faktycznie beda miala opinie innych gdzies i wszystko pokupuje w kwietniu czyli przełom 6-7 miesiaca - gdzie ja pozniej w upalach bede biegala za wyprawka? :baffled:

szczegolnie, ze na oku mam w sumie wszystko oprocz wozka - no i zawsze bede miala kilka 2 miesiace zeby jeszcze cos odlozyc jak sie okaze, ze wyjdzie wiecej niz myslalam :tak:
 
reklama
Sann super. Będzie pamiątka :-)

Natka kupuj i się ciesz przecież zakupy poprawiają humor a w ciąży to jak najbardziej wskazane :-D

Ja mam prawie wszystko po córce. Lozeczka też już mam dwa. Tylko wózek zostawiam na czerwiec-lipiec bo dużo miejsca zajmuje a najłatwiej kupić jak już wybrany.

Oj Marand biedna, dobrze że już lepiej. Zdrowia życzę.
Mój kurdupel ma zapalenie krtani i tak mi jej szkoda. Na szczęście po 4 dniach spadła gorączka, a po antybiotyku "ładniej" kaszle.
 
Do góry