reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija u mnie w rodzinie też sami chłopcy. Jedną moja siostra cioteczna ma córkę. A u mnie najprawdopodobniej 3 dziewczynki. Loteria niestety :-)

Co by nie było i tak się zakochamy wszystkie na zabój.

Ja mam laktator tommy tippe i użyłam go chyba z 3 razy bo szybciej mi ręcznie szło. Zresztą nie bardzo miałam po co ściągać bo mój ssaki wiecznie wisiał na cycku :-D
 
reklama
Madziula no to gratulacje :-) niezmiennie dziewczynka:-)

Ola mi laktator nieraz życie ratowal. Najczesciej gdy mała spala a cyce juz byly jak donice to upuszczalam sobie trochę i bylo o niebo lepiej;-)
 
Mój maly smyk miał tętno 165 na pierwszym a I teraz zawsze powyżej 150.
Hihi mnie też wszystkie objawy na core pasowały I ciąża zupełnie inna niz z chlopcami. I to mnie zmylilo. A tu piekne kokosy na usg :))
Ps. Chyba ze się mylił ale moj wzrok mnie chyba nie i te kokosiki byly ;)
Juz niebawem wszystkie będziemy wiedzieć kogo pod serduchem nosimy!!
 
Ostatnia edycja:
Aneta haha ;) ja mam detektor tetna wiec slucham i licze prawie codziennie.. mam ok 150 zawsze :) przy chlopcach ok 130..mowia ze podobno powyzej 140 dziewczynka... za 8 dni sie dowiem czy sie sprawdzi :) Tobie rowniez zycze :D

Zuzzi ja nie jem teraz prawie slodyczy bo za szybko mi waga rosnie !!! Co tydzien kg wiecej ! Masakra :( e jadlabym slodkie oj jadla... ostre zadko kiedy..wie u mnie ewidentnie hormony...
Dzis az mnie twarz palila..i takie plamy okropne ;(

Aneczka nie pocieszasz hehe :D ja zadnych problemow z cera nie mialam z chlopcami..

Lilija masz racje ;) jak bedzie chlopak to sie bede musiala z tym pogodziv i przyjac wyzwanie wychowania 4 chlopow na klate.. moze mi sie kiedys wnusia trafi haha ;)

Ja kupilam laktator uzywany..wyparzylam wszystkie czesci i
jest i bylo dobrze ;)

Lilija super ze cukrzycy brak. Trzymam kciuki za druga wizyte :)

Magdus oo i wszytko dobrze ! I sexik bedzie juhuhu :) tylko nie szalejcie za bardzo haha ;) zreszta po takim czasie to jak dziewica teraz hahahah ;)

Little me podobno jak nie widac siusiaka tylko same kokosy to moze byc dziewucha z opuchnieta cipuszka.. kwestia hormonow.
Moja kolezanka do 26 tyg (rok temu) mowiono jej ze chlopiec .. a wlasnoe po 26 ze dziewuszka jednak...
A druga w dniu porodu miala usg i potwierdzonego chlopca.. po czym ten sam lekarz co robil usg odbierajac porod.. powiedzial ja sie dzis upije ! I byl w mega szoku ze to dziewuszka.. wiec zdarza sie... w obie strony sa pomylki.haha
 
Akuku o takich pomyłkach to nawet nie chce czytać a co dopiero myślec :) bo co ja z tymi ciuszkami potem zrobię ?
 
Magdus bedzie szał :D ja mojemu wcześniej sama zabraniałam bo sie bałam a teraz uhuhu :) a co innego jak dr zielone światło daje to trzeba korzystać haha
 
Czesć Dziewczyny!

Magduś - ale będzie wieczór :D uuuuuu :D

ja jutro połówkowe x 2. Nie mogę się doczekać i jestem tak zestresowana i zdenerwowana.... Oby wszystko było dobrze... i żeby Leoncjo był zdrowy, no albo moja nadal Bezimienna Córa! Jakoś dziś płeć zeszła na dalszy plan.

Kciuki za wizytujące!
Gratuluję Wam Dziewczynki poznania płci!

Sann - super filmik! :D
 
Blerka zdrowy bedzie ;) nie ma innej opcji.. no i ciekawe czy Leos bedzie Leosiem ;) czy moze cora ktorej imie znajdziesz predzej czy pozniej :D
Moj Viki byl bezimienny mlkilka dni haha
 
reklama
Apropos bezimiennego Vikiego. My właśnie mamy problem z wyborem imienia. Mój mąż proponuje Janka który mi nie pasuje. Ja zaproponowałam Michał, Aleksander, Filip. Mojemu podoba się z tych imion tylko Aleksander. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że jako zrobienie chciałabym Aleks albo Alek, a on Olek. A mi się Olek nie podoba [emoji24] I w ten oto sposób zostaliśmy bez pomysłu... Wiem że są większe problemy na świecie ale musiałam się wyżalić.

Powodzenia na wizytach!
 
Do góry