reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zanetaanna pisalam na "poznajmy się " bardzo mi przykro. Trzymaj sie kochana. Odwzwij sie jak uda Ci sie zafasolkowac . wiem ze teraz nic Cie nie pocieszy- ale wierze ze szybko uda Ci się zafasolkowac i donosić zdrowgeo dzidziusia :) Trzymam kciuki.

Anney u mnie dziewczynka miałaby przypus noszenia sukienek hahaha
 
reklama
Jeju dziewczyny tak czytam te wasze wpisy o usg, te emocje i to wszystko, tak wam zazdroszczę że już jesteście po widziałyście i słyszałyście swoje maleństwa, a ja już zaczynam fiksować z nerwów i jak pomyślę że muszę czekać jeszcze 2 tygodnie to aż mnie skręca :-(
 
Cześć. Dobiłam do Was dzisiaj :) jakieś 20 minut temu w przedstawmy się :) Mam nadzięję że przyjmiecie mnie na pogaduchy. Postaram sie nadrobić wszystkie Wasze posty żeby choć troche Was poznać . Moja sygnaturka trochę szaleje ale poprawię ją jak tylko przypomnę sobie jak to zrobić, wybaczcie :)
 
Cześć dziewuchy.

Makówka - Ni jesteś sama. Ja i Akuku też jeszcze nie miałyśmy usg. Musimy trwać w niewiedzy...

Iedeal - no jasne, że pzyjmiemy. A nadrabiać jest co :p

Żaneta - bardzo mi przykro. Naprawdę wierzyłam, że tym razem się uda.

Super, że po wizytach wszystko jak należy. Tak ma być zawsze.
 
Buahahaha :-) Ja czasem czuje jako taki babelek, a czasem takie przelewanie (?!?!?!?!?!), tak jakby fikal koziolka:-) kurde, trudno to okreslic :-)
Witaj Icedal ! Serdecznie witamy, rozgosc sie :-) Mamy nadzieje, ze nadazycie za naszym tempem :-):-)
Makowka dokladnie to samo przezywalam dwa tyg temu! Ale czas leci nieublagalnie, takze doczekasz sie i Ty !!!!!
 
reklama
Hmm tak się zastanawiam czy nie iść na prywatną wizytę do tej kobietki co byłam ostatnio. Na nfz niczego lekarz nie sprawdził. Pytałam chociażby o tą przeziernosc karkowa ale usłyszałam ze skoro w pierwszej ciąży było wszystko ok to nie ma potrzeby sprawdzać. Wkurza mnie takie podejście, no i ten sprzęt przedwojenny...
 
Do góry