reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney cieszę sie że badania przebiegły pomyslnie :) Dziewczynka hymmmm, a moze mały siusiak? hahaha zartuje, oby kobietka :)
Buhahaha padłam jak was przeczytałam:



To żeście zawęziły buhahahahaha :D Leże i kwiczę!

haha wlasnie lilijka, moj m mowi, nie! albo dziewczyka albo pan zle widzial, bo u nas wszyscuy maja potezne siusiaki hahahaha
 
reklama
Hmm tak się zastanawiam czy nie iść na prywatną wizytę do tej kobietki co byłam ostatnio. Na nfz niczego lekarz nie sprawdził. Pytałam chociażby o tą przeziernosc karkowa ale usłyszałam ze skoro w pierwszej ciąży było wszystko ok to nie ma potrzeby sprawdzać. Wkurza mnie takie podejście, no i ten sprzęt przedwojenny...
jak to nie sprawdzil przeziernosci???
co za patafian! fiolka, idz. ja bym nei wytrzymaal, gdybym nie znala przeziernosci, to takie wazne.
 
Anney a no patafian. Mojego lekarza nie było bo poszedł na urlop, zastąpił go taki dla którego zawsze jest wszystko dobrze. Miły bardzo ale co z tego jak nawet takich podstaw nie sprawdził.
 
Anney a no patafian. Mojego lekarza nie było bo poszedł na urlop, zastąpił go taki dla którego zawsze jest wszystko dobrze. Miły bardzo ale co z tego jak nawet takich podstaw nie sprawdził.

Dokładnie, ceni przymilanie sie to mógł przedstawicielem handlowym zostac, a od lekarza wymaga sie szczerosci i konkretów!
 
Dziękuję za przyjęcie :) będę niesmiało pisać a w międzyczasie czytać to co zdążyłyście juz zapisać. Widzę że tematem nr 1 są wizyty :) życzę powodzenia wszystkim i trzymam kciuki żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłyście , ja mam swoją dopiero 19.02 . Mimo, że to moja 3 ciąża przechodze ją zupełnie inaczej i z o wiele wiekszym niepokojem niz poprzednie .
 
reklama
Makowka bedzie dobrze.

Magdus aaa nastepna z prawdopodobienstwem na dziewczynke ;) mam nadzieje ze limitu nie ma ;)

Lilija to fakt :)

Icedla witaj..ja nke doczytalam wszystkich postow ;) rozgosc sie ;)

Fioleczka jak nie sprawdzil to ja bym poszla prywatnie .co za konowal...

Ide dzieci do lozek wygonic :D
 
Do góry