reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Aneta ja tez pierwszy raz zostane mama, jestem w 21 tc. Jeszcze takich ruchow nie czuje regularnie tylko takie smyranie ale i delikatne ruchy na tyle wyczywalne ze moj m jak kladzie reke na brzuchu to czuje, synek lubi kopac tate:D ale chyba juz rozpoznaje ze to on, bo tatus codziennie gada do brzuszka, przytula go, wieC chyba wie ze to on:) moj narzeczony, juz za 3 tyg maz:)
 
A jak u Was, macie już brzuchle? Widziałam na innym forum że dziewczyny się swoimi chwalą wklejając fotki, macie tu coś takiego ? :)

Olka, dobrze widzę? Będziesz mieć bliźniaki? Zazdroszczę też bym chciała :D Miałaś w rodzinie jakieś przypadki ciąż mnogich?

Jest na forum wątek z naszymi brzucholami :-) ja to już mam jak dwa tygodnie przed porodem z córka ale na mnie nie patrzcie. Ja jestem poza systemem.

Nigdy w mojej ani męża rodzinie nie było blizniakow. To taki nasz dar od losu.
 
a ja uważam,że jesli facet unika rozmowy to nie nalezy za nim biegac i go zmuszać, bo jeszcze bardziej bedzie wszystkim żygał. Uśmiechaj się, badz pogodna. wiem,ze to ciężkie jak serce pęka, ale.... oszukuj sama siebie- na moment, niech zobaczy,że nie jesteś zgryżliwą zołzą, a fajna babką dla której warto!! ;)
Nie ma 100% pewności,że zadziała taki lub inny sposób, ale wiem po sobie,że jak kiedyś mój sie odsunął na miesiąc i za nim biegałam i prosiłam o rozmowę to było jeszcze gorze, odpuściłam, zaczęłam wychodzic z koleżankami na piwko , byłam wesoła i udawałam,że mam to w tyłku to nagle cud!! Przeszło mu i kocha mnie nad zycie- tak sądze:D

Sann super , zazdroszczę , bo u mnie nadal nic, dzieki Bogu juz w poniedziałek mam wizytę :)

Olka a jak glukoza? Mam jutro i najbardzioej mnie wkurza ,że od 19 nic nie będę mogła zjeść grrrr

Aneta witamy i zapraszamy do rozmów, tutaj myslę na pół jest dzieciatych a na pół nowych mam. Ja będę miała pierwszy raz dziecko :)
 
Aneczka czyli weselicho Ci się szykuje? Czy raczej jakieś coś skromne? :)

Mój mąż w ogóle do brzucha nie gada, nawet rzadko głaszcze, a teraz nawet nie wie że ruchy czuję bo gadamy ze sobą tylko "służbowo" czyli nakarm młodego, zmień pampersa itd.

Olka to chyba niezłą niespodziankę mieliście, bo słyszałam że bliźniaki pojawiają się zazwyczaj w rodzinach gdzie już wcześniej był taki przypadek :)

A da mi ktoś linka do tych brzuchów czy jeszcze jestem tu za krótko? :)
 
reklama
Do góry