reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Czesc dziewczyny:)

Dzisiaj piekna pogoda a ja zamiast na spacer to caly dzien przy kuchni, na obiad zdrowa ale nie lubiana ryba, a na deseer zrobilam karpatke bo m uwielbia:)
 
reklama
Lucalew ważne jest wasze zdrowie a zastrzyki widocznie konieczne choć to nic przyjemnego

U mnie dzisiaj ogórkowa. Ogólnie bardzo mi smakuje teraz kwasne i ostre:-)

Lilija zjadla bym tortille ale nie umiem zrobić. .daj przepis:-)
 
Choć nie poszczę to u nas dzisiaj też ryba. Do tego sałata i młode ziemniaczki.
To zły pomysł pisać tu o jedzeniu [emoji12]
 
Lilija codziennie rano robie sobie w brzuch. Nie jest to przyjemne bo szczypie a czasem boli i zdarzaja sie siniaki. Gdyby bylo tego malo codziennie tez w glownie w brzuch kuje sie bo biore insuline no ale nic lepsze to niz mialoby sie cos stac. Po ciazy juz nie bede musiala brac zastrzykow.
 
Hej
U nas od kilku dni pogoda do d...y wiec humor mi troche siada i weny nie mam na pisanie.

Od kilku dni juz codziennie czuje pukanie w brzuchu[emoji1] nie zadne motylki czy przelewanie tylko lekkie kopniaczki. Hugo trenuje [emoji1]

Mmm ogorkowa... Zjadlabym ale jestem za leniwa zeby zrobic do tego tutaj ogorkow kiszonych nie ma. Mozna dostac tylko na stoiskach smaki swiata w supermarketach i drogie jak nie wiem.
 
reklama
Lucere mi lekarz na gorączkę kazał brać 1 łyżeczkę syropu dla dzieci ibum. Trochę się zdziwiłam ale pani w aptece to potwierdziła. Zdarzyło mi się chyba ze dwa razy wziąć.

Ja jak słyszę o jedzeniu to zaraz mam na coś ochotę, no ale lenistwo zazwyczaj wygrywa i nie robię tego :-D

Macie może te poduchy ciążowe? Jakie polecacie? Przymierzam się właśnie do zakupu :-)
 
Do góry