reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam się poniedziałkowo. U nas weekend minął spokojnie. Mały co prawda dalej kaszle i dzisiaj jadę z nim do lekarza. Z mężem zebrałam się na odwagę i spokojnie porozmawiałam o tym co mi przeszkadza i jak chciałabym żeby było. Puki co jest super, zmiana widoczna tylko ciekawe na jak długo... Dzidzia od piątku szaleje i czuje kopniaki wyraźnie.
 
reklama
Little me a to mnie pocieszylas z tymi plamami :D
Ja codziennie w lustro patrze i macam kilka razy dziennie czy dalej sa haha..jakby to wyznacznik byl..jak widac nie.
Kurczaki..musze sie nastawiac na chlopca ! Aaa!

Natka kupuj i pokaz tesciowej ze to znaczenia nie ma bo nie ma!
Moj tesc mi w pierwszej ciazy gadal ze to facet po pprodzie powinieb wyprawke kupowac..haha .. ja wszystko kupowalam jeszcze zanim w ciaze zaszlam..ale to tylko dla tego ze mialam okazje za grosze :) zreszta lozeczko i wozek ktory A grosze kupilam sprzedalam i kupilam inne haha :D taka nienormalna ! :p

Olka ojj to cieszd sie ze lepiej z ta krtania. Ja dzis z Miskiem ide na kontrole ..ale wydaje mi sie ze malo antybiotyk pomogl.. maly nadal charczy i kaszle..katar leci... wydaje mi sie ze yo alergiczne..astmatyczne... rozwinelo sie na oskrzelka i tam pomoglo a teraz trzeba cos przeciw alergicznego wrzucic...

Fioleczka super ze m zrozumial rozmowe ;)


8 dni ! Chlopiec/dziewczynka ? Aaaa ja to powinnam zmienic myslenie .. ze nie ide poznac plec tylko zobaczyc dzidziusia..czy zdrowy itd.. ale jak ? Wiadomo ze o tym rowniez mysle..no ale jest zdrowy ! Nie dopuszczam innej mysli.

Nam zeby daja popalic w nocy..niech te 4 wyjda.. ja niewyspana to nerwoqa jestem w nocy.. m mowi ze zbyt nerwowo mowie do emilka... az wyzuty sumienia mam..powiedzialam m ze jak jest w domu to niech on sie co chwilw budzi do niego ... niby budzimy sie oboje..ale to ja sie zajmuje malym. Jejku oby wszysykie zwby wyszly przed porodem. Bo nie wiem jak ja ogarne 2 dzieci w nocy.
Musze poszukac czy sa jakies akumulatory ladujace baterie zmwczonej matki polki ? Podlacze sie do ladowarki i wtedy spoko..
A moja nerwowosc wyglada tak "jezu emil spij ze troche " itd..

Milego dnia
 
Sann super widać ładnie jak córcia się rusza:tak:

Akuku odliczasz dalej :-D oj miej już to usg i śpij spokojnie :tak:

zdrówka dla chorujących

&&& za dzisiejsze wizyty

U nas znów sloneczko.. Wiosna wiosna wiosna ach to TY :tak:
 
Dziewczyny mam pytanie, znalazłam wczoraj ogłoszenie nie daleko mojej miejscowości, babeczka chce sprzedać uzywany laktartor ręczny z aventu z dwiema butelkami za 30zł i nie wiem czy kupić...
 
Fioleczka nie wiem czy można kupować używany laktator. Ja bym chyba miala opory, albo kupila bym i wymienila te koncowki które są bezpośrednio przy piersi
 
reklama
Cześć dziewczyny!

U nas też weekend spokojnie i rodzinnie minął :) A dzisiaj powrót do szarej rzeczywistości hehe :)

Akuku widzę że podobnie jesteśmy napalone na córy :) Ja co prawda nei wierzę że mi się trafi ale baardzo bym chciała i dlatego też szukam jakichś oznak że to jednak dziewuszka siedzi w brzuchu. Pogorszenie się cery, zajadanie się słodyczami tłumaczę sobie jest szansa hehe. Znalazłam jeszcze coś :D Gdzieś wyczytałam że tętno płodu może oznaczać czy to chłopiec czy dziewczynka. Ja miałam w 12 tc robione to badanie i porównałam sobie z parametrami synka i teraz tętno jest znacznie wyższe. No a podobno ponad 150 uderzeń zwiastuje córę. Może i Ty sobie porównasz albo dziewczyny nam zdardzą jakie tętna miałay wtedy ich dzieciaczki. Wiadomo że to nie jest jakaś skuteczna metoda ale tonący brzytwy się chwyta jak to mówią haha :-D
 
Do góry