reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć Mamusie, loveboiled przywołała mnie do porządku ;)

A więc gratuluję wszystkim Mamusiom szczęśliwych rozwiązań, cudownych pociech i życzę zdrowia dla każdej Kruszynki oraz bezproblemowego radzenia sobie z trudami macierzyństwa
 
reklama
Akuku u nas z tymi kupami i prezeniem wyglada dokladnie tak samo. Jak zaczelam dawac espumisan. Troche chyba jest lepiej ale bez szalenstwa. Chyba tez jeszcze jakis probiotyk wlacze

Anney na katar u takiego maluszka to chyba za wiele sposobow nie ma. Kladzenie na brzuszku sol fizjologiczna badz woda morska do noska i odciaganie

Ancikowa jak syytuacja u ciebie?
 
Młody spał 23.00 - 02.00, 02.30 - 06.00 i 06.10 - 08.00!![emoji7][emoji7][emoji7] Już drugą czy trzecią noc tak [emoji4] Szkoda, że takie ładne noce nie będą trwały wiecznie... No i oby w dzień i pospał a nie te jego oczy szeroko otwarte po prawie każdym karmieniu ostatnio [emoji12] Wam też życzę przesłanych nocy [emoji8]
 
Marand wszyscy milczą i dr i położna, ale dam im jeszcze chwilę, bo dopiero 8.00 rano...u mnie minimalne krwawienie tak, jakby wszystko wróciło do normy i wczorajszego incydentu nie było :/ jak mi nikt nie odpisze to pojadę do dr i wtrynię się w kolejkę.
 
U nas noc makabra. W zasadzie to co Akuku pisała o Ali to mogę Ci podać rękę. Kupki w dzień wcale nie było, w nocy od 0.30 ciągle stękał, jakby parł na kupę, przez to nie spał i marudził. Troszkę uspokoił się przy piersi, ale to na chwilkę, butelki w ogóle nie chciał złapać. W zasadzie mieliśmy dziś dwie półgodzinne drzemki w nocy i to tyle :( W nocy z tego stękania zrobił kupę i rano zrobił drugą, ale jakoś ulgi nie widzę bo wciąż stęka. Trochę smoczek pomaga. Kolki to raczej nie są, bo nie ma płaczu, ale na tyle mu tu ciąży że nie potrafi spać ani on ani my :(
Anney chyba nasivin można podawać, ale nie jestem do końca pewna czy noworodkowi, niemowlęciu można.
 
Anney,
sol fizjologiczna, brzuszek i frida. Na grubsze sprawy lekarz.
Nam w tym wieku na katar/przeziebienie zapisala Viburcol (czopki). W PL bez recepty byl kiedys, teraz nie wiem, ale cos mi swita, ze sie zmienilo.

Anciikova,
ja tak mialam w pierwszym pologu. Polozna powiedziala, ze ok. Z kims bym pogadala, nie pomaca ci chociaz macice. W moim szpitalu z takimi tematami do przychodni przyszpitalnej kieruja.

A ja mam jeszcze szwy. 3ci tydzien... Chyba wieczorem posiedze w wannie, zeby sie szybciej rozpuscily...
 
reklama
Lunera, a nie mówili Ci w szpitalu, że kąpiel dopiero po połogu? Teraz tylko prysznic. Ja mam takie wskazania.
Moje krwawienie ustało więc to chyba nic poważnego.
 
Do góry