reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzień dobry :)
Byliśmy wczoraj u pediatry i Milenka waży już 5,5kg :) A zaczyna nam się 9tyd :)
Ma też niestety wiotkość krtani i dlatego chrapie :( Ale nie taką straszną jak syn mojego kuzyna, on nawet jak nie spał to strasznie charczał i teraz skończył 2,5roku i dalej nie mówi nic.

Wczoraj teściowa przyjechała z siatą ubranek dla wnusi :) I oczywiście została wycałowana.. nie była tym zachwycona bo akurat była pora snu a mi ją rozbudziła.. o godz.14, i dopiero zasnęła po kąpieli przed 18 :( .. ale spała za to do 24 :) ale potem znów pobudki co 2h.

Dziś fryzjer do południa i trzeba jechać po ciasta na chrzciny i tort :)
 
reklama
WY PA SIO NA :)) grubiutki i dlugasny
 

Załączniki

  • 1446881840637.jpg
    1446881840637.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 67
WOW Zuza a ja myślałam, że moja to klops :p
Noc na szczęście bez większych rewelacji, gips nie przeszkadzał. Zasnęła co prawda ok. 20.30, ale to przez nas, bo mamy remoncik mały i musieliśmy się przenieść z sypialni do pokoju Młodej, a tam mąż musiał gniazdka dokończyć, żeby kanapę przestawić i wtedy dopiero łóżeczko przenieść. A tak to pobudki 24, 2, 5 i 8, ale to raczej przez skok.

A jakoś na czasie będziemy mieć nową kanapę i meble w salonie (w sumie pewnie tylko szafkę rtv i stolik, bo nic innego nie wejdzie, może jakąś witrynę wiszącą). Musimy tylko się na coś zdecydować. Dlatego też młoda tak późno spać szła, bo z wróciliśmy z BRW prawie o 19. Niestety prawdopodobnie tylko stolik mamy wybrany :)

Teraz dziecko dosypia, a ja idę się kąpać. Niech żyje sobota, jak się obudzi to tatuś ją przejmie :)

Miłego weekendu! :)
 
Kasietta odradzam BRW. Meble się szybko psują. Polecam za to Ikea. Ceny i jakość super. Aktualnie większość chaty mam w meblach ikeoskich i jesteśmy bardzo zadowoleni.
 
Szymek też jest klops bo na 11 tyg ważył 7 kg ale urodził się 3200 więc rośnie zastraszająco szybko :-) ręce to czują.
Zuzzi my mamy meble z brw i ja nie narzekam a mają już ponad 6 lat i przeszły już jedno dziecko. Może zależy od produktu? Właściwie to z tymi meblami to i dla ikei i dla agaty i dla brw wykonują je firmy z Radomska. W Będzinie na targu te firmy się w soboty rozkładają i można zamówić co dusza zapragnie. My od nich braliśmy kuchnię. Oczywiście moda tak szybko się zmienia że już bym tą kuchnię wymieniła ale rockefelerem się niestety nie urodziłam :-)
 
Blerka, wiedzialam, ze ci sie spodoba, hahaha. Cały sklep jest o eko zabawkach, maja klocki wooden story i erzi i mnóstwo innych zabawek z naturalnych materialow. Moim absolutnym faworytem sa tam zabawki sensoryczne. Wczoraj wieczorem tylko siedziałam i sie jaralam co jeszcze kupie.

Cos dziewczyny ta jesień bardzo chorowita na naszym forum, takze ZDROWKA dla wszystkich dużych i małych :-) U nas juz lepiej, lecimy na inhalacjach. Nie przepada ale juz coraz lepiej toleruje, w każdym bądź razie sąsiedzi nie dzwonią po opiekę ze sie nad małym znecamy.

Co do mebelkow, to nam sie opłaciło zerknąć na producenta i zamówić bezpośrednio. Jesli jest taka opcja. W Ikei to chyba niekoniecznie, ale w Agacie i owszem. Super Kasietta, ze powoli do przodu i wykańczacie domek :-) no i swietnie, ze mimo gipsu mała daje radę.

Panikara, jak Szymek? Juz przeszedł czas na ospę? Czy jeszcze moze wyjść?

Cina, kciuki za wizytę z Maja. Ciekawe czy bedzie zalecał teraz sie z tym rozprawić czy pózniej.

Co do klopsow, to u nas raczej szczupaki :-)

Miłego weekendu!!!
 
reklama
Lunerka drżę bo dziś jest 14 dzień czyli najbardziej krytyczny jeśli chodzi o inkubację. Teoretycznie inkubacja trwa od 10 do 21 dni więc jeszcze tydzień będę umierała ze strachu.
Zuzzi a Ty sobie wyobraź że ja na tej diecie po pierwszym tygodniu przytyłam 0,3 kg ... Hmm ale to chyba dlatego że mało wody piłam więc się poprawiam :) wogóle to w życiu tyle nie jadłam co na diecie :-) jedziemy z Szymkiem równym tempem on mleko co 3h a ja posiłek ;-)
 
Do góry