reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuza, dziewczyno, to sie porobiło... Mam nadzieje, ze sobie poukladasz wszystko.

Co do NIE-spania to jak was czytam to pełna synchronizacja, niezależnie od wieku. U nas sie popsuło z nocy pt/sob, a piątek był taki piękny, dwie 2h drzemki w ciągu dnia, ach...
 
Sann gratuluję wagi
Lidia, zuza trzymam kciuki żeby się poukładało.
U nas też wieczory się zrobiły ciężkie, pięknie zasypiał sam w łóżeczku a teraz ręce :-( ale w nocy śpi super. Ostatnie karmienie ok 20 a następne ok 5-6. I pochwalę się że dziś pierwszy raz Szymek śmiał się na głos:) m go rozśmieszał i pyknęło :-) jestem zachwycona !
 
O masakra!![emoji23] Zobaczcie co mój m kupił małemu na święta![emoji7][emoji7][emoji7] ImageUploadedByForum BabyBoom1447880566.595799.jpg Będziemy super razem wyglądać bo kupiłam sobie na święta czerwoną sukienkę [emoji16] Do tego mam rogi i nos renifera to założę na chwilę i będzie śmiesznie. Pewnie jak co roku u teściów przyjdzie wynajęty Mikołaj więc zrobimy furorę [emoji23]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447880566.595799.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447880566.595799.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 60
Jaram się. M zrobił mi tym zakupem wielką frajdę. Postanowiłam na czas świąt zrezygnować z diety (ale z ćwiczeń nie) i śmieję się że teraz bardziej nie mogę się doczekać świąt ze względu na ten strój niż na jedzenie [emoji23]
 
reklama
Do góry