reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cinamona, co racja to racja. Staro sie czuje jak patrzę na ilośc postow wyprodukowanych na grupie od wczoraj, hahaha.
A serio to palce mnie ostatnio bolą od pisania i przewijania telefonu. I w kościach łamie :-) :-) :-)

Blerka, dzieki, wszyscy śpią poki co. M znowu nie ma przez pare dni, wiec mamy wesoło :-)
 
Zuzzi no tempo mamy niezłe nie ma co.. Tez czasem nie ogarniam :)

Ogólnie oOo nie napisałam wczoraj w nocy moje dziecko spało gdzieś od 10 do samego rannego karmienia o 7.. Jak sie rozbudził w nocy to chwile obserwowałam brał na chwilkę paluszki do buzi ale oczy zamknięte i zaraz znowu usypiał.. I trwało to chwilunie wiec nie był głodny bo zazwyczaj od razu oczy otwiera u szuka.. Ja sie budziłam w nocy i juz glupialam czy karmiłam go wkoncu czy nie.. Masakra :D ale rano jak sie juz obudził to cyc musiał byc natychmiast :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja to wogole nie ogarniam grupy na fb.Ale moze z czasem sie przestawie.
Najgorzej mi sie pokapowac kto jest kto

Blerka u nas chyba skok ale odczuwalny tylko w nocy bo popsulo mu sie spanie. Nigdy nie bylo rewelacji aLe teraz tragedia. Juz nawet pierwszy sen krotszy niz 3 godziny...
Do tego mloda tez gorzej spi bo poplakuje w nocy albo mnie poprostu wola.

Ale spoko. Jestem zmeczona ale nawet niezle funkcjonuje
 
Do góry