reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Mi plaza, drinki i morze wystarcza. I jeszcze ktoś do dzieci. Ale nie jestem wymagająca, na początek mogą być same drinki, hahaha!

Blerka, a czemu nie dołączył do was? Ze cos złapie? Skoro i tak balował na całego...
Na czym gralas? Ja mam za sobą 12 lat pianina... Sprowadzilam je w końcu od rodzicow, ale musze je odrestaurowac i nastroic bo długo stało samotnie.

Noc dobra, ale pobudka o 6... A dziś od 8 non stop w ruchu, ciagle gdzieś jeździliśmy. Nie jestem przyzwyczajona, ze to ja prowadzę, wiec padam na pysk i zaraz idę spać.
 
Lunera system jest dobry :) najlepiej od małego wpoić to co wazne :)
Chciałabym byc taka zorganizowana a u mnie to jak leci [emoji3]
 
Dziewczyny "nie śpiące" trzymajcie sie !!![emoji170]

A co do nastolatków to ja byłam raczej buntownik, po za tym najstarsza wiec moim dwóm młodszym braciom szlaki przebierałam.. Fakt oni tak nie szaleli jak ja ale rodzice jakos spokojniej z nimi, chyba ja limit przekroczyłam hehe.. Pomijam fakt ze każdy moj chłopak to było dla nich "zło" Eh :D
 
Jak tak patrze na wasze pobudki to moje dziecko swiete jest. Potrafi zasnac przed 21 i wstac o 3 zjesc asnac wstac o 8 zjesc i potem np o 11wstac. W tygodniu troszke wczesniej wstaje bo 8-9, ale i tak dla mnie bajka. Bo zje i lezy grzecznie albo zaczepia. teraz nauczyl sie lapac kocyk i ciagle sie nm zakrywa, wiec musze uwazac. Niestety znowu nas grypa zlapala i wszyscy przeziebieni chodza. Slyszalyscie moze o robocie bebo, bo mamy plan kupic na swieta.
 
Hej!

Kasietta, super, że rodzice wypoczęli!

Bunia, też bym chciała być tak zorganizowana!

Lunera,
Leon nie był z gosćmi bo poszliśmy się usypiać - mamy wtedy długą bardzo sesję przy cycu - ponad godzinę. Zasnął... ale jak chciałam się wymknąć, to wstał. Mąż próbował Go ponownie utulić, ale Leon się zregenerował i nie chciał zasnąć. Wróciliśmy z Nim do gości, ale nie był zadowolony i płakał. Był bardzo zmęczony, a nie mógł zasnąć.

Grałam na gitarze i pianinie. Leon też pójdzie do szkoły muzycznej. Chyba, że totalnie nie będzie miał słuchu i chęci. Oczywiście jeśli nie będzie chciał to nie będę Go zmuszać, ale na pewno spróbujemy.

Za tydzień zaczynamy basen :D

Noc lepsza dziś. Tfu tfu tfuuuuuuuuu! Niech tak zostanie!
Jak u Was, Dziewczynki?
Miłego dnia!
 
Eh zazdroszczę basenu
Strasznie chciałam z nią chodzić, ale przez stópki to chyba będzie możliwe dopiero jak skończy jakieś 8 miesięcy :/

Też do szkoły muzycznej chciałam chodzić ale mnie nie przyjęli :p
 
reklama
chilling my malemu pokazalismy w sklepie, to myslalam, ze mu wyjda. zesz na zamkniety wrzucic, bo nie mam Ciebie na fb :) Ale polecasz zabawke? Bo powiem szczerze, ze do tanich nie nalezy, bo kosztuje 250 zl, ale jest promocja w leclercu i kosztuje 200, a moze dziadkowie albo my kupimy na swieta :)
 
Do góry