reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

My też sprawdziliśmy reakcję młodego w sklepie i od razu poszliśmy do kasy, my płacilismy 350 zł, więc teraz to mega promocja jest :) młody dużo do niego uśmiecha i ma zabawkę do podnoszenia głowy na brzuchu. Ja bym poleciła. Filmik masz na sierpniowe :)
 
reklama
No to faktycznie promocja! Haha To chyba bez zastanowienia kupimy. Co prawda na allegro sa po 180, ale boje sie kupic tak w ciemno . Jak bede miala chwilke czasu, to zerkne :)
 
Helou

Noc lepsza dzisiaj...

Moje dziecko upodobalo sobie poniedzialki. Nie wiem czemu ale co poniedzialek ma dluzsza drzemke. Normalnie spi kilka razy w dzien po 20-30 max 40 min ale raz na tydzien ma dluzsza drzemke. I jakos dziwnie wypada ze to zawsze poniedzialek[emoji3] smiesznie tak jakos

Wczesniej nie cwiczylam z mel b ale dzisiaj i odpalilam brzuszki i o kurcze, niezle tempo. Wymieklam niestety i troche odpoczywalam. Jednak nie mam nic kondycji.
Musze cwiczyc, musze sie wziasc za siebie. Tzn cwicze od 3 tyg chyba ale bardzo nieregularnie... Musze sie zmusic i cwiczych chociaz co drugi dzien

Fajny ten robot
 
Ostatnia edycja:
a u nas kiepsko
Radek tez chory. wczoraj zaczal mu sie szczekajacy kaszel i juz wiezialam ze problem z krtania. i pomimo ze w nocy spal calkiem niezle to ja czuwalam i sprawdzalam czy swobodnie oodycha. dzis bylismy u lekarza i oczywiscie potwierdzila diagnoze. normalnie szpital mam w domu. tak mi szkoda tego mego maluszka
 
A ja przyznam że nie lubię tych plastikowych grających zabawek.. Nie denerwują was one?

U nas córka ostatnio przeziebiona, i młody tez trochę. Na szczęście na katarze się skończyło.
Dziś tez byliśmy zbadać serduszko Ignasia, wszystko dobrze. Ma malutka szparke między przegrodami (chyba), ale to się zdarza i w niczym nie zagraża.
 
Marand, Biedak, najgorzej, że takiego maluszka leczy się gorzej i dłużej :/ narazie obędzie się bez lekarstw?
A starszy jak się ma?
Cina, Gabriel go lubi :) też muszę się wziąść do ćwiczeń, ale moja regularnosc i motywacja, poniżej zera. Nawet po porodzie wróciłam do pole dance, ale nie umiem się wyrwać z domu na zajęcia. W domu mam mini siłownię, ale mi się nie chce. Może jakoś się zmotywujemy? Narazie na śniadania jem pączki :) A słodycze jem non stop, jak dziecku w przyszłości dać przykład jak sama jestem uzależniona :( nie wspominając o McDonald's, który podjadam :(
 
Ostatnia edycja:
no niestety bez lekow sie nie obejdzie. dostalismy lek do inhalacji. zapalenie krtani jest o tyle grozne u dzieci bo dochodzi do obrzeku i dziecko bardzo ciezko oddycha momentami jakby sie dusilo. w skrajnych przypadkach konieczna moze byc intubacja.
jestem zalamana bo starszak jak mial roczek to tez mial taki atak i wtedy karetka do szitala jechalismy. teraz mu sie to powtarza przy roznych infekcjach wiec pewnie i u Radzia tak bedzie
 
reklama
Marand - ale przed intubacja chyba sterydy jeszcze w razie czego? Współczuję bardzo :-(
Musimy jeszcze skontrolować to jak będzie miał ok 3 lat.
 
Do góry